אב בית בבניין משרדים בפתח תקווה נפל אל מותו

עובד בן 62 נהרג היום (שלישי) לאחר שנפל מגובה בבניין משרדים ברחוב עמל בפתח תקווה. העובד היה אב הבית של הבניין וככל הנראה נפל במהלך עבודתו בסביבות השעה 7:20. הוא פונה על ידי מד"א לבית החולים בילינסון במצב אנוש תוך כדי ביצוע פעולות החייאה, ושם נקבע מותו. האירוע דווח למשרד העבודה והרווחה, ומפקח של המשרד הגיע למקום. עם זאת, ממשטרת ישראל נמסר כי אין חשד לפלילים. זהו ההרוג ה-62 במקומות עבודה מאז תחילת השנה.

כמה דקות מאוחר יותר בשעה 07:43 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב לכיש על פועל שנפצע באתר בניה בדרך לסקוב באשדוד. חובשים ופראמדיקים של מד"א פינו לבית החולים אסותא גבר בן 27 במצב בינוני עם חבלות בגפיים.

בשעה 13:25 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על פועל שנפגע מחפץ כבד, ככל הנראה גנרטור, במפעל בכפר ברא. חובשים ופראמדיקים פינו לבי"ח מאיר גבר כבן 40 במצב קשה עם חבלות בפלג גופו התחתון. חובש בכיר במד״א סאלי חטיב, סיפר: ״הפצוע שכב בסמוך למשאית, הוא היה בהכרה מלאה וכאוב מאוד, אזרחים במקום סיפרו שהוא נפגע מחפץ כבד במשקל מאות קילוגרמים שנפל עליו. הענקנו לו טיפול רפואי שכלל קיבועים, חבישות ותרופות מיוחדות, ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו קשה״.

ביום שני נהרגה אילנית טקלה ז"ל, שעבדה במערך האבטחה של נמל אשדוד, מפגיעת משאית. ככל הנראה עסקה טקלה בבדיקת המשאית אשר החלה בנסיעה ופגעה בה. המשטרה חוקרת את נסיבות האירוע.

בשעה 09:13 אתמול התפוצץ בלון חמצן בבאר שבע ופצע שני עובדים. חובשים ופראמדיקים של מד"א פינו לבית החולים סורוקה גבר כבן 54 במצב קשה עם כוויות וחבלות בגופו, וגבר בן 27 במצב קל. פראמדיקית מד״א ים ברבי, סיפרה: ״כשהגענו למקום ראינו את הפצוע שוכב על הקרקע, כשהוא בהכרה מלאה. סיפרו לנו שבמקום אירע פיצוץ של בלון גז. ביצענו בדיקות רפואיות לפצוע, הוא סבל מכוויות וחתכים, הענקנו לו טיפול רפואי שכלל עצירת דימומים, חבישות ותרופות, ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו קשה. אדם נוסף שנפגע מהפיצוץ פונה על ידינו כשמצבו קל״.

ביום ראשון אחר הצהרים נפל עובד מבמת הרמה שהתהפכה באיזור תעשייה מישור אדומים. חובשים ופראמדיקים של מד"א פינו לבי"ח אל מוקסד גבר כבן 30 במצב בינוני עם חבלה בגפיים.

כתיבת תגובה

שם *
אימייל *
אתר