גבר בן 40 נמצא ללא רוח חיים עם סימני דקירה לצד הכביש לים המלח

זירת האירוע בכביש 25. (צילום: תיעוד מבצעי מד"א)

גבר בן 40 נמצא היום (שבת) ללא רוח חיים עם סימני דקירה בגופו, בסמוך לירידה מים המלח. מותו נקבע במקום על ידי צוות מד"א. המשטרה חוקרת את נסיבות האירוע.

בשעה 10:46 התקבל דיווח במוקד מד"א על גבר מחוסר הכרה בצד הדרך בכביש 25 מצומת דימונה לכיוון הירידות לים המלח. חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו על גבר כבן 40 ללא סימני חיים וקובעים את מותו.

נדב חובש בכיר במד"א אלדד צרפתי סיפר: "הגבר שכב מחוסר הכרה בצד הדרך כשהוא ללא דופק וללא נשימה. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."

במשטרת ישראל התקבל דיווח כי באזור התשייה ברהט אותר אדם פצוע באורח בינוני.
שוטרים במקום, נפתחה חקירה.

בשעה 10:51 התקבל דיווח במוקד מד"א על פצוע מאירוע אלימות באזור התעשייה ברהט. חובשים ופראמדיקים של מד"א פינו לבי"ח סורוקה גבר בן 33 במצב בינוני עם פציעה חודרת.
גבר בן 20 נפצע היום קשה בתאונת דרכים סמוך ליישוב טמרה. בשעה 06:48 התקבל דיווח במוקד מד"א על תאונת דרכים בכביש 716 סמוך לטמרה יזרעאל. חובשים ופאראמדיקים העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו במסוק לבי"ח רמב"ם גבר במצב קשה עם פגיעה רב מערכתית כשהוא מורדם ומונשם.

בתאונת דרכים בין מספר רכבים אתמול גבר בן 40 נפצע קשה, 2 נפצעו בינוני ו-4 קל. בשעה 23:06 התקבל דיווח במוקד מד"א, על תאונה בין מספר כלי רכב, ברחוב יוסף קלויזנר ברמלה. חובשים ופראמדיקים של מד"א פינו לבית חולים בי"ח אסף הרופא, סה"כ 7 פצועים: גבר כבן 40 במצב קשה, עם חבלת ראש, מחוסר הכרה, נערה כבת 14 במצב בינוני עם חבלת ראש, צעיר כבן 19 במצב בינוני, עם חבלה באגן, 4 פצועים נוספים במצב קל.

דבר היום
כל בוקר אצלך במייל

הרשמה

על ידי התחברות אני מאשר/ת את תנאי השימוש באתר

תגיות:

כתיבת תגובה

שם *
אימייל *
אתר