ההכרזה על נצרת ועוסיפא כאזורים מוגבלים נכנסה לתוקף הבוקר בשעה 8:00

ועדת השרים לאזור מוגבל הכריזה אתמול (שישי) על העיר נצרת והכפר עוספיא כאזורים מוגבלים החל מהיום בבוקר, ועד ליום חמישי הבא, 26 בנובמבר, בשעה 8:00.  נצרת היא העיר הגדולה הראשונה המוגדרת כאזור מוגבל מאז סיום הסגר השני.

בנוסף, החליטה הוועדה להאריך את ההכרזה על קלנסווה ובוקעאתא כאזורים מוגבלים עד ליום שישי הבא, 27 לנובמבר, בשעה 8:00. פרופסור נחמן אש, פרויקטור הקורונה ומנהל 'מגן ישראל', וראש מטה החברה הערבית ב'מגן ישראל' איימן סייף, קיימו היום (שבת) בצהרים פגישה בעיריית קלנסווה, בעקבות עליית התחלואה בעיר.

ההגבלות על אזורים מוגבלים כוללות איסור על כניסה ויציאה מהיישוב, למעט מסיבות המוגדרות בתקנות ובהן: קבלת טיפול רפואי שלא ניתן לקבל ביישוב; הליך משפטי המחייב שהיה מחוץ לאזור המוגבל; הלוויה של קרוב משפחה מדרגה ראשונה והעברה של קטין שהוריו חיים בנפרד. תושבי יישובים באזורים מוגבלים וכן ספקים של מוצרים ושירותים חיוניים ובעלי תפקיד בכוחות הביטחון והרפואה, הרווחה והעיתונות רשאים להיכנס לאזורים המוגבלים.
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

בתוך אזורים מוגבלים יהיו סגורים כל בתי העסק שאינם מוגדרים כחיוניים. שירותי משלוחים מותרים בהתניה שהמשלוח יונח מחוץ לדלת בית המגורים.

כתיבת תגובה

שם *
אימייל *
אתר