ישראל נבחרה לארח את אליפות אירופה לנשים ולגברים בכדורמים

ישראל נבחרה לארח את אליפות אירופה לנשים ולגברים בכדורמים שתיערך בשנת 2024. ההחלטה התקבלה אתמול (שישי) לאחר שיו״ר האיגוד רויטל גלוסקא וחבר הנהלת האיגוד רועי בן ניסים הציגו פרזנטציה להבאת התחרות לישראל, במסגרת קונגרס האיגוד האירופאי (LEN).

האליפות תיערך בינואר 2024 במתחם ׳אקספו׳ בתל אביב, לכבוד האליפות תבנה בריכה ארעית בתוך האולם, המכיל מעל 5,000 צופים. נבחרות הנשים והגברים של ישראל העפילו כמובן באופן אוטומטי לאליפות.

נבחרת הגברים של ישראל בכדורמים חוגגים את העפלתם לאליפות אירופה (צילום: גלעד קוולרצ'יק)

ענף הכדורמים בישראל נמצא בפריחה בשנים האחרונות, הקיץ הקרוב נבחרת הנשים תשתתף באליפות אירופה בפעם השלישית ברציפות ולצידה לראשונה תופיע גם נבחרת הגברים, באליפות שתתקיים בקרואטיה.

יו״ר האיגוד רויטל גלוקסא: ״אני נרגשת מאוד לקבל את הבשורה על אירוח האליפות היבשתית בישראל. פעלנו רבות על מנת לזכות באירוח וזו היסטוריה שישראל נבחרה לארח אליפות אירופה לבוגרים ולבוגרות בענף כדור. אני רוצה להודות לכל הגורמים המעורבים ובראשם לשר הספורט חילי טרופר. תודה גדולה גם לחבר הנהלת ה-LEN נועם צבי על העזרה והתמיכה בהבאת האירוע לישראל. שיהיה לנו בהצלחה״.

נבחרת הנשים בכדורמים (צילום: באדיבות איגוד הכדורמים)

מנכ״ל האיגוד עמית אבנר: ״ענף הכדורמים הישראלי שוב עושה היסטוריה. תחרות הספורט הגדולה ביותר שמגיעה לישראל בענף קבוצתי אולימפי. עוד הוכחה להצלחה ולהתקדמות המקצועית של הענף. אנחנו מבטיחים אליפות אירופה שאף אחד לא ישכח. כל הכבוד ליו״ר הענף ולכל הצוות שעובד מסביב לשעון לטובת קידום ספורט הכדורמים בישראל״.

תגיות:

כתיבת תגובה

שם *
אימייל *
אתר