כבוד: נבחרת הנערות עד גיל 19 ניצחה 1:5 את לטביה והעפילה לשלב העילית

הישג נהדר לנבחרת הנערות עד גיל 19 בכדורגל שהעפילה אתמול (יום שני) לשלב העלית של מוקדמות אליפות אירופה. הנבחרת אותה מאמנת שוערת העבר של נבחרת ישראל איריס אנטמן, הגיעה להישג הנהדר בפעם השניה בתולדותיה בזכות לניצחון גדול בתוצאה 1:5 על נבחרת לטביה.

בשבוע האחרון נבחרת הנערות של ישראל עד גיל 19 השתתפה במוקדמות אליפות אירופה שתערך ב-2020 בגיאורגיה. ישראל שובצה מהדרג השלישי עם הנבחרות, שוויץ, אוסטריה ולטביה. הנבחרת הישראלית הציגה יכול טובה במהלך הטורניר, כאשר הפסידה בתוצאות מינימליות לנבחרות החזקות יותר שוויץ ואוסטריה וקינחה בניצחון נהדר על לטביה. ישראל סיימה במקום השלישי בבית ובשקלול התוצאות אשר השיגו שאר הנבחרות בבתים האחרים, ישראל עלתה כאחת מ-4 הנבחרות הטובות ביותר שסיימו במקום השלישי. 

במשחק הפתיחה של שלב הבתים הראשון, ישראל הפסידה למארחת אוסטריה בתוצאה 2:0. מצמד שערים של החלוצה האוסטרית קטיה וינוריטר בדקות 32 ו-86. במשחק השני בטורניר הפסידה נבחרת ישראל לנבחרת שוויץ בתוצאה 1:0 משער של הקפטנית סוונג'ה פולמלי בדקה ה-67.

אמש (שני) במשחק האחרון והמכריע על המקום השלישי בבית המוקדם ודרכו על השגת הכרטיס החשוב לשלב העלית, ניצחה ישראל את נבחרת לטביה בתוצאה 1:5.כבשו לזכות ישראל: נועה סלימהוג'יץ כבשה עבור ישראל כבר בדקה ה-2, טל פיינגזיכט כבשה בפנדל בדקה ה-50 וכעבר 10 דקות הוסיפה שער נוסף, אירנה קוזנצוב כבשה את השער הרביעי בדקה ה-61, שלו פולישוק העלתה ל-0:5 בדקה ה-72. הלטביות חתמו את תוצאת המשחק 1:5 משער יחיד של קראסנובה בדקה ה-88.

View this post on Instagram

????אלופות!!! נבחרת הנערות מנצחת 1-5 את לטביה בטורניר מוקדמות אליפות אירופה ועולה לשלב העלית! #elel_israel #weplaystrong ????????⚽????

A post shared by ההתאחדות לכדורגל בישראל (@israel_football_association) on Oct 7, 2019 at 9:12am PDT

כעת תחכה הנבחרת להגרלת שלב העלית. שם היא תפגוש נבחרות חזקות יותר ותנסה להשיג כמה שיותר נקודות, אשר ישפיעו על הדירוג של ישראל לקראת מוקדמות אליפות אירופה בשנה הבאה. ללא כל ספק ניתן לראות התקדמות משמעותית בנבחרות הצעירות של ישראל. בסוף החודש תצא נבחרת הנערות עד גיל 17 לטורניר המוקדמות בפורטוגל, שם תשחק מול הנבחרות המקבילות של פורטוגל, הולנד ולטביה במטרה לשחזר את ההישג של נבחרת הנערות עד גיל 19 וגם כן להעפיל לשלב העלית.

כתיבת תגובה

שם *
אימייל *
אתר