13 גברים נעצרו בחשד לצריכת זנות מקטין באינטרנט, בשתי חקירות שונות

13 גברים נעצרו ביומיים האחרונים, בשתי חקירות שונות, בחשד לצריכת זנות מקטין באינטרנט.

החקירה הראשונה, שפרטיה פורסמו הבוקר (שלישי), נערכה ביחידה 105 בלהב 433. במהלך החקירה, שנמשכה מספר חודשים, הופעל סוכן משטרה שהתחזה לקטין המבקש "תמיכה". מושג מכובס שמשמעותו תשלום בכסף או שווה כסף, בתמורה למפגשים מיניים. עשרה חשודים, מכל רחבי הארץ, נעצרו בפרשה זו בחשד למעורבות בביצוע עבירות איסור צריכת זנות מקטין ועבירות מין ברשת. הפעלת הסוכן נעשתה בפיקוח מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה.

אמש נעצרו שלושה חשודים, אחרי ששניים מהם נפגשו עם "הקטין" בסיום התכתבות עמו. בשעות הבוקר נעצרו שבעה חשודים נוספים בני 60-30.
דבר היום – כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

במשטרה ציינו כי במהלך הפעלת הסוכן באפליקציות מוכרות בקרב בני נוער, פנו אליו עשרות גברים בגירים. למרות שהיו מודעים לכך כי הם מתכתבים עם קטין, המשיכו החשודים לנהל עמו התכתבויות בעלות תכנים מיניים בוטים.

במהלך ההתכתבויות, נשלחו על ידי החשודים, כל אחד על פי המיוחס לו, תמונות בעלות תכנים מיניים, תמונות עירום של עצמם או כאלה הנחזות לכך, קבצי וידאו בעלי תכנים פורנוגרפיים. חלק מהחשודים אף ביקשו מהקטין לצלם את עצמו בעירום ולשלוח להם.

על פי הודעת המשטרה, במהלך השיחות באפליקציות או בטלפון, חתרו ודחקו חלק מהחשודים למפגש מיני עם הסוכן, בתמורה לתשלום כספי בסכומים שונים. עוד הציעו החשודים לארח אותו בצימר או לקיים מפגש מיני ברכבם החשודים תיארו בפניו את רצונותיהם למימוש מפגש מיני עמו בטווח זמן מידי, ואת שבכוונתם לבצע במהלכו. ?

במקביל עצרה המשטרה הבוקר שלושה חשודים – בן 31 ממודיעין, בן 35 מלוד ובן 52 ממושב בשרון) – אחרי שהצטברו נגדם ראיות רבות על שירותי מין שקיבלו מקטין בן 16  תושב מודיעין בתמורה לתשלום.

חקירת המשטרה, שנוהלה בתחנת מודיעין, העלתה כי הקטין התכתב עם גברים בגירים באתרים מוכרים של הקהילה הלהט"בית באינטרנט. בהתכתבויות הציע להם הקטין שירותי מין בתמורה לתשלום. מספר בגירים יצרו קשר עם הקטין ויזמו איתו מפגשים רבים שהתקיימו ברכבם או בדירות, במהלכם קיימו איתו יחסי מין בתמורה לתשלום כספי, סמים או אלכוהול.​

כתיבת תגובה

שם *
אימייל *
אתר