אביר קארה בשיחה סגורה: “העצמאיים כפויי טובה. מפלגת שולמנים לא תעבור את אחוז החסימה”

״עם עצמאיים לא כדאי לעבוד. אני רואה כפיות טובה שלא ראיתם בחיים שלכם״, כך אמר אביר קארה, מארגון ״אני שולמן״ שהוקם לכאורה בשביל לסייע לעצמאים. הדברים נאמרו במפגש סגור בשישי האחרון עם ראשי ארגוני עצמאיים לקראת בחירות 2021.

הקלטה ששודרה בחדשות 12 חושפת את חיפושו של אביר קארה אחר שריון ברשימה לכנסת בבחירות הקרובות. ״אני הולך לקחת הצעה של חבירה בימים הקרובים״, נשמע קארה בהקלטה, ״יש 3 מפלגות אבל האופציות הן גדעון או ימינה…אני אלך עם מי שיחתום על ההסכם״.

על הכוונה להקים מפלגה אמר: ״אנחנו השולמנים, השולמנים, לא יכולים להקים מפלגה. אין לנו סיכוי לעבור את אחוז החסימה. אין לנו סיכוי להרים רשימה. אין סיכוי. היא לא תבחר״.
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

עו״ד רועי כהן, נשיא לשכת ארגוני העצמאים, אמר בתגובה לדברים: ״העצמאים במדינת ישראל הם עבורי גיבורים ומושא להערצה. מה שעברנו במשבר הקורונה זה שהמדינה הפקירה אותנו לגורלנו ולהגיד עלינו כפויי טובה זה בלתי נתפס.

״אני שמח שיותר ויותר ראשי ארגונים מבינים שאם לא נדאג לעצמנו, אף אחד לא ידאג לנו. לפני שאי אילו גורמים שוקלים ״לחבור״ למפלגות ופוליטיקאים הנמצאים בכנסת ובממשלה עשרות שנים במצטבר, כדאי לעצור לרגע ולחשוב מה אותם פוליטיקאים עשו עבור העצמאים ומדוע לא טרחו להעביר את כל החוקים שהיו אמורים לתת לנו חמצן, ונפלו בכנסת בזה אחר זה. אז שלא יעבדו על העצמאים״.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website