אישה נפגעה מאבן שנזרקה על מכוניתה, פונתה לבית החולים במצב קשה

אבן שנזרקה על מכונית בכביש 465 פגעה באישה שנסעה ברכב עם שניים מילדיה. האישה, רבקה טייטל, כבת 40, פונתה במצב קשה לבית החולים תל השומר. ילדיה לא נפגעו. המקרה אירע היום (ראשון) בצהריים, ליד הישוב נווה צוף שבבנימין. כוח צה"ל פועל ללכידת חשודים וכיתר את הכפר דיר ניזאם הסמוך למקום האירוע.

פיגוע אבנים בכביש חוצה בנימין (צילום: דוברות בנימין)

חובשים צבאיים ופראמדיקים של מד"א טיפלו באישה במקום ואז פינו אותה לבית החולים שיבא שבתל השומר, כשהיא סובלת מפגיעת ראש. טייטל נשואה לג’ק טייטל, מחבל יהודי המרצה מאסרי עולם לאחר שהורשה בשני מעשי רצח בפלסטינים ובשורה של מעשי חבלה נוספים.

במקום אירעו כבר מספר מקרים של יידוי אבנים.
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

מועצה אזורית בנימין: "לפני כשעה יידו כעשרה פורעים ערבים אבנים על תושבת בנימין שנסעה עם שניים מילדיה בכביש חוצה בנימין. התושבת, כבת 40, ספגה פגיעה חזקה בראשה מאחת האבנים. תושב שנסע מאחוריה הבריח את הפורעים. ראש המועצה ישראל גנץ נמצא במקום הפיגוע עם נציגי אגף הבטחון של המועצה וקציני הצבא".

פרמדיק מד"א אורי גבריאל סיפר: "הפצועה חולצה מהרכב כשהיא בהכרה מעורפלת וסובלת מחבלה מדממת בראשה. יחד עם כוח רפואה של צה"ל הענקנו לה טיפול רפואי ראשוני שכלל חבישה ועצירת דימומים ופינינו אותה לבית החולים כשהיא בהכרה מעורפלת ומצבה יציב".

Leave a Reply

Name *
Email *
Website