אלימות נגד נשים והימורים? בבית”ר ירושלים סולחים למיחאי וודוץ על הכל

בבית"ר ירושלים החליטו להחתים שחקן שהימר נגד קבוצתו ומואשם באלימות נגד בת זוגו לשעבר. בדרך הם האשימו באופן בלתי רשמי את גיורגי חאג’י האגדי כי הוא מפיץ שקרים ומפטר שחקנים בניגוד לחוק.

לפני כשבוע פורסמה ברחבי העולם ידיעה במספר אתרי ספורט בדבר שחקן כדורגל רומני בן 24 בשם מיחאי וודוץ, ששוחרר מקבוצתו בעקבות אלימות כנגד בת זוגו והימורים כנגד קבוצתו ויטורול קונסטנטה. בפרסומים הדגישו כי מדובר בקבוצה שהקים שחקן העבר הרומני האגדי גיאורגי חאג’י והוא זה שבחר לסלק את השחקן מקבוצתו, דבר שאינו מובן מאליו בליגה הרומנית.

אתמול גיליתי לצערי הרב שאותו שחקן בדרך לבית"ר ירושלים. מי שחושב שבבית"ר לא ידעו מדוע סולק וודוץ מקבוצתו הוא נאיבי. האמת תמיד פשוטה יותר, זה לא מעניין אותם, ולא בפעם הראשונה דרך אגב. כמו במקרה של החתמת של שחקן ההגנה אנטואן קונטה למרות המשפט המתנהל נגדו בצרפת בגין תקיפה חמורה.

בבית"ר בינתיים בחרו שלא להוציא הודעה רשמית ובמקום זאת הוציאו הודעה לעיתונות דרך "גורם במועדון" שטוען כי ההאשמות כלפי וודוץ הן שמועה בלבד וכי השחקן ככל הנראה שוחרר מקבוצתו כי בקבוצה חיפשו זמן מה אחר דרך להיפטר ממנו.

לאוהדי המועדון מגיע שמשה חוגג, בעליו החדש, ישקול טוב טוב אילו שחקנים הוא מצרף לקבוצה. מגיע לאוהדים לקבל שחקנים שנמדדים לא רק על פי המחיר הזול שלהם, אלא גם על פי מעשיהם מחוץ למגרש.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website