אלכס מילר מונה ליו״ר דירקטוריון רשת ׳עמל׳: ״נתאים את החינוך למה שקורה היום במשק״

״יש לנו אחריות לא להיתקע במצב שבו ילדים סוחבים את משבר הקורונה שנים רבות קדימה", אומר חבר הכנסת לשעבר אלכס מילר (43) ל׳דבר׳.

מילר (ישראל ביתנו לשעבר) נבחר לעמוד בראש דירקטוריון רשת ׳עמל׳. מילר שהיה יו״ר ועדת החינוך בכנסת וסגן יו״ר הכנסת, יוביל את הרשת במסגרתה פועלים 120 בתי ספר ומכללות הנדסאים.

״לרשת עמל הצלחות רבות״, אומר מילר, ״ויש לה הזדמנות גדולה לנווט היום את האתגרים וההזדמנויות החינוכיות, בין היתר בתחום ההי-טק והיזמות״. מינויו של מילר אושר על ידי דירקטוריון הרשת לאחר המלצת ועדת המינויים של ההסתדרות.
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

"ההסתדרות היא הגוף שמייצג עובדים בישראל, ואנחנו נצטרך לדאוג לכך שהחינוך יהיה מותאם למה שקורה היום במשק", אומר מילר, "אחד האתגרים בתקופה הקרובה זה צמצום הפערים. נצטרך להבין איך אנחנו מגשרים על הפערים שנוצרו בקבלת הידע.

״יצרנו ברשת מספר תכניות שבאו להתמודד עם הסיטואציה. עו״ד רווית דום, המנכ״לית שלנו מזה עשור, יודעת לנווט את צוותי ההוראה בצורה הטובה ביותר".

יו"ר ההסתדרות, ארנון בר-דוד, ברך את מילר: "אני מאמין שהודות לניסיון הרב שצבר בתחום החינוך, ישכיל אלכס לחזק עוד את רשת ׳עמל׳ שנותנת מענה חינוכי ומקצועי לילדים ולצעירים בכל רחבי הארץ".

רשת ׳עמל׳ נוסדה על ידי ההסתדרות ב-1928, והיא אחת מרשתות החינוך הגדולות בישראל. חטיבות הביניים, בתי הספר המקצועיים והמכללות של הרשת משלבות לימודים יחד עם מענה לצרכים התעסוקתיים במשק.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website