אמו של ח”כ רועי פולקמן ממפלגת ‘כולנו’ נדרסה למוות ביציאה ממטה המפלגה

נעמי (ליב) פולקמן, אמו בת ה-78 של יו"ר סיעת כולנו, חבר הכנסת רועי פולקמן, נדרסה היום (שלישי) למוות על ידי משאית בתל אביב.

פולקמן יצאה ממטה המפלגה, בו היא מתנדבת וסמוך לשעה 16:25, בצומת הרחובות נחלת יצחק ויגאל אלון, שנמצא כ-80 מטר מהמטה, נפגעה ממערבל בטון במעבר החצייה. חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום שהוזעקו למקום קבעו את מותה לאחר שספגה פגיעה רב-מערכתית.

רועי פולקמן. תמונת ארכיון. צילום: פלאש 90

ממפלגת כולנו נמסר כי "נעמי נדרסה למוות בידי רכב פוגע בעת שיצאה ממטה המפלגה שבתל אביב. חברי כולנו מביעים את תנחומם הכנים והעמוקים לרועי, בנה היחיד, ולכל משפחתו. פרטים על מועד הלוויה ומיקום השבעה יתפרסמו בהמשך".

החובשים יששכר וייס ונתי ימין, שהגיעו למקום סיפרו: "על הכביש בפינת הרחובות בסמוך לגלגלי המשאית שכבה אישה כבת 78 מחוסרת הכרה עם פגיעה רב-מערכתית קשה מאוד. ביצענו בה בדיקות רפואיות ראשוניות אבל היא הייתה ללא דופק וללא נשימה ובסיוע רופאה שהזדמנה למקום נקבע מותה". בוחני תאונות הדרכים של מחוז תל אביב הגיעו לזירה ופתחו בחקירת נסיבות התאונה.

ח"כ רועי פולקמן, ספד הערב לאמו נעמי ואמר "אמא העניקה לי בילדותי את הזכות להכיר את ארץ ישראל בזכות עבודתה. היא הייתה סבתא נפלאה לשלושת ילדיי, ואמא למופת. הייתי ילד לא קל והיא השקיעה את כל מה שיכולה הייתה לתת לי כדי שאהיה הבנאדם שאני היום, ועל זה אני חייב לה לנצח. אמא צלצלה אליי בשעה 16:14 דקות, רגע לפני שעזבה את מטה המפלגה, ואמרתי לה שלא תחכה לי כי אני מגיע באיחור לפגישה שהייתה לי – כואב לי שלא הספקתי להיפרד מאמא היום בפעם האחרונה".

מראש הממשלה נמסר בשמו ובשם רעייתו: "בשמי ובשם רעייתי אנו שולחים תנחומים מעומק הלב לח"כ רועי פולקמן ולמשפחתו, על מותה הטראגי של אמו נעמי ז"ל. יחד עם רבים בעם אנו מבקשים לחזק אותם ביגונם ובשעתם הקשה."

Leave a Reply

Name *
Email *
Website