“אנחנו, שצריכים לעמוד מול משפחות ולומר את הרע מכל, מפצירים בכם: לכו להתחסן”

מנהלי המחלקות הפנימיות בבתי החולים בישראל פונים אל הציבור הרחב בבקשה להתחסן מקורונה. רגע לפני תחילת מבצע החיסונים, צילמו את עצמם שישה מנהלי מחלקות והכריזו כי יתחסנו ביום ראשון הקרוב, וקראו לכלל הציבור "לא לחשוב פעמיים" ולהתחסן בהקדם האפשרי.

בהודעת האיגוד נאמר כי "אנחנו, שרואים כמעט שנה, את הכתר של הוירוס בגופם ובנפשם של החולים שלנו ב’מחלקות פנימיות קורונה’, שיודעים מתוך ההתמודדות המתישה, והסוחטת נפשית עם הקורונה, כמה זו מחלה נוראה, שנפרדים בכאב לב עצום מחולי קורונה, שהולכים לעולמם, שצריכים לעמוד מול משפחות ולומר את הרע מכול, שיודעים כי גם אצל חלק מהמבריאים, יישארו תופעות רפואיות קשות. אנחנו, יותר מכל גורם רפואי אחר במדינה, אשר מבינים עד כמה המחלה הזו מקוללת, מתעתעת וקשה, מפצירים: מהרו להתחסן".

"כפי, שהאנושות הצליחה למגר ולנצח בעבר מחלות אחרות קשות, כך נצליח עם הקורונה בעזרת החיסונים. התעלמו נא כציבור ממידע כוזב ומתיאוריות מסוכנות. רק חיסון מסודר ומאורגן של מירב האוכלוסייה, יבלום את המגיפה. מהרו להתחסן".
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

בסרטונים מופיעים פרופ’ אבישי אליס, יו"ר האיגוד לרפואה פנימית ומנהל מחלקה פנימית בבית החולים בילינסון בפתח תקווה, פרופ’ אלון הרשקו מהמרכז הרפואי הדסה עין כרם בירושלים ויו"ר האיגוד הישראלי לאלרגיה ולאימונולוגיה קלינית, ד"ר הדי אורבך מהמרכז הרפואי וולפסון בחולון, פרופ’ ריימונד פרח מהמרכז הרפואי זיו בצפת, ד"ר ליאור זלר מהמרכז הרפואי סורוקה בבאר שבע ופרופ’ ענת גפטר-גווילי מבית החולים  בילינסון.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website