ארגון שחקני הכדורגל ומנהלת הליגה סיכמו: חוזי השחקנים יוארכו עד תום העונה

ארגון השחקנים ומנהלת הליגות לכדורגל הודיעו היום (שלישי) כי הם מאמצים במשותף את מתווה התאחדות הכדורגל העולמית פיפ"א למשבר הקורונה. שני הארגונים מסרו כי הם "מאמינים שיש למצוא פתרונות ראויים והוגנים לשיקום ענף הכדורגל בצורה המיטבית. נעודד הגעה להבנות בין מועדונים לשחקנים במקצת המקרים בהם טרם הושגו כאלה".

בבסיסו של המתווה, שנערך בתיאום עם ארגון השחקנים העולמי FIFPRO, ארגון המועדונים הגדולים (ECA) ופורום הליגות העולמי (WLF), חוזי השחקנים יוארכו באופן אוטומטי עד לסיום עונת המשחקים 2019/20, תוך קריאה לכל הגופים המעורבים לפעול להתאמת אילוצי השעה למציאות הספורטיבית, המשפטית והכלכלית שנכפתה על ענף הכדורגל בתקופת "פגרת הקורונה".

מנכ"ל ארגון שחקני ושחקניות הכדורגל מושיקו מישאלוף (באדיבות ארגון שחקני ושחקניות הכדורגל)

מנכ"ל ארגון השחקנים, מושיקו מישאלוף: "שמח שהושגו הבנות הוגנות וראויות, ברוב המקרים. מחובתנו לוודא שרצונם הטוב של השחקנים לא ינוצל לרעה ושזכויותיהם לא ירמסו היכן שהבנות כאלו טרם הושגו".
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

יו"ר חטיבת הספורט בהסתדרות, ניר אלון: "אני מברך על התיאום וההידברות בין ארגון השחקנים למנהלת הליגות לכדורגל בתקופה לא פשוטה זו ועל החזרה למגרשים באופן מקצועי, לצד שמירה על בריאות השחקנים ותנאי העסקתם".

יו"ר מנהלת הליגות ארז כלפון: "זמנים מיוחדים מצריכים פתרונות מיוחדים וכפי שפעלנו להשבת משחקי הכדורגל במהרה כך אני מאמין שהמועדונים והשחקנים ידעו ליישב את הסוגיות שבאו לפתחם בהסכמה וברוח טובה".​

Leave a Reply

Name *
Email *
Website