ארגון שחקני הכדורגל לממשלה: “החזירו את הליגה הלאומית עד יום שני”

שחקני וקובצות הליגה הלאומית בכדורגל דורשים לשוב למגרשים, בדומה לקבוצות ליגת העל שהוחרגו מהסגר. מנכ"ל ארגון שחקני ושחקניות הכדורגל, מושיקו מישאלוף, יחד עם ניר אלון, ראש חטיבת הספורט בהסתדרות, שלחו מכתב לשר הבריאות, יולי אדלשטיין ושר התרבות והספורט חילי טרופר, בדרישה להחזיר את הליגה הלאומית למשחקים סדירים.

"בשבוע שעבר, באופן חריג ובניגוד למקרים קודמים, הוחזרה רק ליגת העל למשחקים בעוד הליגה הלאומית נותרה בסגר" כתבו. "אין כל הצדקה עניינית לבצע הפרדה בין הליגות המקצועניות. מה גם שקיום משחקים בליגה הלאומית ללא קהל הוכחה בעבר כלא משפיעה כהוא זה על רמת התחלואה של הקורונה. בכל העולם הליגות המקצועניות מתקיימות כסדרן ורק בארץ הליגה הלאומית המקצוענית אינה משוחקת".

pic.twitter.com/aXFdmiluuJ
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

— Hapoel Jerusalem FC (@HapoelJLMfc) January 20, 2021

עוד הוסיפו: "השחקנים נפגעים קשות מאי קיום המשחקים הן במישור הכלכלי והן במישור המקצועי, כמו גם אי קיום משחקים תקופה כה ארוכה עשויה לחשוף את השחקנים לפציעות קשות כשהליגה תחזור לאחר תקופה ארוכה".

בארגון דורשים כי הליגה הלאומית תשוב למתכונת סדירה ביום שני 1 בפברואר ולא יאוחר מיום שישי ה-5 בפברואר. במכתב הוסיפו כי אם הדבר לא יקרה: "יאלץ ארגון השחקנים לשקול נקיטה באמצעים העומדים לרשותו".

פעם הבטיחו לנו להחזיר את הקהל ליציעים
היום אנחנו מקווים רק לחזור למגרשים pic.twitter.com/Q83ratbYd8

— Kafr Qassem FC ???? (@Kafr_Qassem_FC) January 26, 2021

Leave a Reply

Name *
Email *
Website