ארגון שחקני ושחקניות הכדורגל להתאחדות: “תשיבו את ליגות הנשים לפעילות”

ארגון שחקני ושחקניות הכדורגל פנה להתאחדות לכדורגל בדרישה להשיב את לפעילות את ליגות הנשים. יו״ר הארגון קארין סנדל: "מכעיס ומקומם לגלות שההתאחדות לכדורגל מזלזלת בצורה בוטה וכואבת בנו השחקניות. כל הליגות כולל הילדים חזרו לפעילות ואילו הליגות לנשים מושבתות עד ינואר 2021".

שלוש הליגות לנשים אינן פועלות מחודש פברואר השנה ועל פי מה שמתברר כעת בכוונת ההתאחדות לכדורגל לחדש את הליגות רק בחודש ינואר 2021, דהיינו כמעט שנה של השבתה.

משחק ליגת העל לנשים בכדורגל בין אס"א תל אביב למ.כ.נ רמת השרון (צילום: מושיק אושרי, אס"א תל אביב)

השחקניות פנו אל יו״ר ההתאחדות אורן חסון וטענו בפניו כי ההחלטה בדבר דחיית ליגות הנשים הרשמיות אינה מקובלת בשום אופן. יש בה אפליה ברורה, מיושנת, מזלזלת בספורטאיות, ולא עומדת בקנה אחד עם ערכי השוויון בספורט.
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

מנכ״ל ארגון השחקנים והשחקניות מושיקו מישאלוף: "ארגון השחקנים והשחקניות דורש שהליגה תפתח במועד שנקבע בהתאם לעקרונות השוויון. כל הליגות משוחקות ואין סיבה אמיתית, רצינית, מהותית למנוע את ליגות הנשים".

קארין סנדל יו״ר הארגון מסרה: "מכעיס ומקומם להבין שההתאחדות לכדורגל מזלזלת בצורה בוטה וכואבת בנו השחקניות. כל הליגות כולל הילדים חזרו לפעילות, רק שלוש הליגות של כדורגל הנשים נמצאות במצב קיפאון בלתי נתפס. הזלזול של ההתאחדות אינו מקובל עלינו ואנחנו דורשות להשיב את הליגות לפעילות בלי שטיקים ובלי טריקים".

Leave a Reply

Name *
Email *
Website