בן 45 נעצר בחשד לתקיפת רופא בבית החולים סורוקה

משטרת ישראל עצרה גבר בן 45 תושב הפזורה, בחשד לאיומים על רופא. המעצר התבצע אחרי שאתמול (שני) התקבל דיווח אודות אדם משתולל ומאיים על רופא באחת ממחלקות בית החולים סורוקה. שוטרים מתחנת באר שבע שהגיעו למקום עכבו את החשוד ובתום חקירתו נעצר. החשוד יובא היום בפני בית משפט השלום בבאר שבע.

מהמשטרה נמסר כי היא "רואה בחומרה כל אירוע בו מאויים איש סגל רפואי כמשרת הציבור ופועלת להרחקתם של חשודים מעורבים מהמרחב הציבורי".

מבית החולים סורוקה נמסר כי "אנו מגנים אלימות מכל סוג שהוא, ותומכים בצוותים המסורים של בית החולים. כל מקרה אלימות מטופל בחומרה ובאפס סובלנות."
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

בתי החולים הפסיכיאטריים בכל הארץ שבתו הבוקר (ראש), למשך שעתיים, בעקבות אירוע אלימות קשה במרכז לבריאות הנפש "לב השרון", כך הודיעה הסתדרות האחיות.

ביום ראשון השבוע, תקף מטופל אח במרכז לבריאות הנפש "לב השרון". בהסתדרות האחיות ציינו כי באותו זמן תפקדה המחלקה תחת עומס כבד, עם  שתי אחיות על 46 חולים – בזמן שהרישיון עומד על 36, מתוכם 28 מאושפזים במחלקה להסתכלות  – למרות שהרישיון מתיר לשלוח שישה בלבד.

יו"ר הסתדרות האחיות, אילנה כהן מסרה כי "אנחנו עדים למספר גובר של מקרי אלימות לאחרונה. לא יעלה על הדעת שהאחיות יהפכו לשק איגרוף. הגיע הזמן שאנשים יגיעו לעבודה וידעו שהם חוזרים שלמים הביתה."

Leave a Reply

Name *
Email *
Website