בעלי אולמות האירועים פתחו בשביתת רעב: “כ-50% מהמקומות לא יצליחו לחזור לעבוד”

נציגי ארגון בעלי אולמות וגני האירועים פתחו היום (שני) בשביתת רעב מול משרד ראש הממשלה בירושלים, זאת למרות תנאי מזג האוויר הקשים. בעלי האולמות דורשים מהממשלה בדרישה להציל את הענף מקריסה שתשפיע, לטענתם, על 100 אלף משפחות שמתפרנסות ממנו. ליאור כהן, יו"ר שותף להתאחדות: "אין לנו סיוע כלכלי, כ-50% מבעלי גני האירועים לא יצליחו להניע את המערכות ולחזור לעבודה".

בהתאחדות אמרו כי כל האולמות וגני האירועים עדיין סגורים, וכי לא ניתן להם כל פיצוי שהוא מהמדינה. לדבריהם, למרות שהממשלה אישרה את פתיחתם תחת מגבלות, הלקוחות לא מעוניינים לקיים אירועים שיעמדו באותן מגבלות.

כהן הוסיף כי "אנחנו שובתים כי אנחנו לא רואים את העתיד ומתי אנחנו חוזרים לעבודה, אנחנו מיואשים ומתוסכלים מההתנהלות של הממשלה וכבר חודשיים מגלגלים אותנו ממשרד למשרד ותחת טקטיקה של משיכת זמן".
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

נועם לוי, יו"ר שותף להתאחדות, הוסיף: "בעלי עסקים פונים אלינו מידי יום, ומציפים אותנו בטלפונים, אבל לנו אין תשובות. ראש הממשלה מעדכן שפותחים ב-14 ביוני, אבל לא קיבלנו שום מתווה פתיחה, אף אחד לא שוחח איתנו. 100 אלף איש שעובדים בתעשייה לא יחזרו לעבודה. אנחנו חייבים סיוע כספי כדי להתניע את העסקים שלנו. אנחנו רוצים שיחלקו הזמנות".

Leave a Reply

Name *
Email *
Website