בפעם השלישית ברציפות: אילן רמת גן אלופי המדינה בכדורסל כסאות גלגלים

הישג ענק לקבוצת הכדורסל של אילן ר"ג שזכו אמש (ה’) באליפות ליגת העל בכדורסל בכיסאות גלגלים, בפעם השלישית ברציפות, לאחר שהשלימו 0:3 בסדרה על בית הלוחם ת"א, בזכות ניצחון ביתי 51:54.

בן רייס מבית הלוחם ושי ברביבי מרמת גן. (צילום: קרן איזקסון)

ר"ג שהפסידה השנה את הגביע לבית הלוחם ת"א, פתחו בסערה את סדרת הגמר עם ניצחון משכנע מאוד במשחק הראשון בתוצאה 53:82 שהעלה אותם ל-0:1, כאשר עמית ויגודה עם 23 נק’ ושי ברביבי 22 נק׳ היו הקלעים הבולטים. במשחק השני בסדרה זה הלך קצת יותר צמוד והסתיים עם ניצחון 56:59 לרמת גן שחסרה את עמית ויגודה. שי ברביבי היה הקלע הבולט כשסיים משחק נהדר בו קלע 27 נק’, ליאור דרור המאמן-שחקן הוסיף עוד 17 נק’. את חמשת הנקודות האחרונות של רמת גן קלע עידו שקורי שסיים עם 11 נק’. בבית הלוחם תל אביב הצטיין בן רייס שקלע 23 נק’.

במשחק השלישי שנערך אמש (ה’) ר"ג הגיעה כדי לסיים את הסדרה כאלופה בבית שלה ומנגד בית הלוחם לא אמרו את המילה האחרונה. בתום משחק צמוד מאוד הצליחו ר"ג להשלים את המשימה עם ניצחון מתוק בתוצאה 51:54 שחתם את העונה עם צלחת אליפות. לרמת גן הרבו לקלוע המאמן-שחקן ליאור דרור עם  20 נקודות ושי ברביבי עם 16 נקודות. בבית הלוחם בלטו בן רייס שקלע 18 נקודות ורועי רוזנברג 14.

אילן רמת גן, היא הקבוצה הצעירה ביותר בליגה הישראלית ובנויה על הכישרון האדיר של כוכבי נבחרת העתודה עמית ויגודה ועידו שקורי בתוספת לשחקן הנבחרת הבוגרת שי ברביבי. את הקבוצה מאמן-שחקן ליאור דרור, השנה העפילה רמת גן לרבע הגמר של טורניר יורוליג 2.

גזירת רשתות ברמת גן (צילום: קרן איזקסון)

מנכ"ל ההתאחדות לספורט נכים, ניסים סספורטס, העניק בסיום את צלחת האליפות לתומר יצקן, קפטן הקבוצה.​

Leave a Reply

Name *
Email *
Website