גנץ קורא לאיחוד במרכז-שמאל: “לא חשוב האגו, חשוב להחליף את שלטון נתניהו”

שר הביטחון והמשפטים בני גנץ קרא הערב (שני) לאיחוד במרכז-שמאל ואמר כי הוא "מוכן להקריב הרבה" לשם כך.

"אני, רב-אלוף במילואים בני גנץ, חייל של מדינת ישראל, פונה אליכם ישירות", פתח את דבריו, "אתם שנלחמים כבר חודשים ארוכים כדי להשתחרר מהאיש הזה, מביבי. האיש שמחזיק מדינה שלמה בגרון, רק כדי שיוכל להימלט מאימת בית המשפט. אתם שהאמנתם בי, והתאכזבתם. אתם שנתתם לי את הדבר הכי חשוב לאזרח במדינה דמוקרטית: את קולכם ואמונכם לעשות שינוי. שלוש פעמים ברציפות".

גנץ הוסיף: "לחצתי את ידו של האיש הזה שהבטחתי להחליף. לחצתי את ידו של מפר הבטחות סדרתי. לחצתי כי מדינת ישראל במלחמה ואני קודם כל חייל שלה. טעיתי. הוא רימה אותי. הוא רימה אתכם. הוא רימה פעם אחת יותר מדי. מעכשיו יהיה תשלום במזומן על התרגיל שהאיש הזה עשה למדינת ישראל".
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

"כשר הביטחון ושר המשפטים אני הולך להילחם לצד תושבי ישראל: להוציא אותך מתוכנו. ואתה הולך ביבי. הולך לבית המשפט. אנחנו נוודא שזה יקרה. זוהי שעת חירום. אסור לתת לו לפרק אותנו לרסיסי מפלגות. יש סכנה גדולה שההזדמנות תחלוף אם נישאר מפוזרים על פני כל כך הרבה סיעות".

"ולכן, אני קורא לכל מי שישראל חשובה לו, כל מי שלא ילך עם ביבי: לוותר על האגו ולהתאחד. עכשיו – לפיד, חולדאי, בוגי, שלח, ליברמן, הורוביץ, שמולי, זלִיכה. כל אלו שבאמת לא ישבו עם ביבי. בואו. בואו וניפגש. נמצא את השיטה. נמצא את הדרך. נמצא את המשותף לכולנו. בואו כבר מחר. ניכנס לחדר. מזמין אתכם, שמונה בערב, נמצא פתרונות. מצפה שכולנו נהיה שם. בואו נתאחד. לטובת המדינה. בלי משקעי עבר. בלי פחד. בלי אגו".

Leave a Reply

Name *
Email *
Website