דיווח: מיקרוסופט תשיק ב-2019 סלולרי מתקפל ושני דגמי אקסבוקס

 


 


ככל הנראה שלא יתבסס על גרסה חדשה של ווינדוס פון, או על מערכת הפעלה מתחרה כאנדרואיד. מיקרוסופט צפויה לבחור בווינדוס 10 במהדורה מתואמת. בשנה האחרונה הושקה ווינדוס 10S, גרסה קלה ומוגבלת של מערכת ההפעלה, שיכולה להריץ רק אפליקציות מחנות החברה. למעשה, אם ייראה המכשיר מושך דיו, יוכל לקדם את ווינדוס 10S, לעניין מפתחים ולהביא יותר יישומים לחנות החברה. במובן זה, יכול הסרפס-פון להוות מכשיר לקידום מערכות ההפעלה של מיקרסופט – אם תשכיל לתת ל-10S רכיבי ממשק שינצלו את תצורת המסך הגמיש.


 


סאמס טען שקו החומרה של מיקרוסופט יזכה גם בדור חדש של קונסולות אקסבוקס, שיושקו בשני דגמים. הראשון הוא גרסה בכירה ומתקדמת, נטולת כונן אופטי, שתימכר במסגרת תוכנית שתאפשר לבעלי משחקים בעותק פיזי להעביר אותם לתצורה דיגיטלית. השנייה היא גרסה מוזלת שתהיה בעלת כונן אופטי, ומיקרוסופט רוצה מכור בפחות מ-200 דולר.


 


 

 


כמו כן, תמשיך החברה להציג גרסאות חדשות של מחשבים בסדרת סרפס, שמכירותיה הציבו אותה במקום החמישי בשוק האמריקאי. בין היתר, תשיק מחשבי סרפס עם מעבדי AMD (עד כה התבססה אך ורק על מעבדי אינטל), וטאבלט סרפס מוגדל, שנועד ליוצרי תוכן ולקהל אליו מכוונת אפל את האייפד פרו. בנוסף, צפויה מיקרוסופט להשיק גם רמקול חכם בתצורה לא ברורה, שיתבסס על הסייענית החכמה קורטנה.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website