הבנק העולמי: המיתון העמוק ביותר מאז 1870 | בצרפת מסבסדים את שכר העובדים | בארה”ב הרפובליקנים מתנגדים לסיוע

צרפת מאריכה את תכניות התעסוקה שלה בשנתיים

שרת העבודה של צרפת, מויאל פניקו, אמרה שצרפת תאריך את מודל התכנית לעידוד תעסוקה בשנתיים כדי למנוע פשיטות רגל ופיטורים בעקבות משבר הקורונה, כך דווח בפייננשל טיימס.

בצרפת אימצו כבר בתחילת המשבר את מודל התעסוקה הגרמני, שבמסגרתו המדינה מסבסדת את המעסיקים על חלק משכר העובדים וכל למעשה מאפשרת להם להמשיך להעסיק במקום לפטר אותם. צרפת תאריך את תכנית על אף ההוצאות הכרוכות בה, והגירעון הצרפתי צפוי לזנק מ-3% בשנת 2019 ל-11.4% בסוף שנת 2020.

וירוס הקורונה יגרום למיתון העולמי העמוק ביותר מאז 1870

על פי הבנק העולמי, וירוס הקורונה יגרום למיתון העולמי העמוק ביותר מאז 1870, ויביא למיתון ב-90% במדינות העולם בשנת 2020 כך מפרסם הגרדיאן. על פי הערכות הבנק העולמי התוצר העולמי יתכווץ בשנת 2020 ב-5.2%, מיתון עמוק פי שתיים מהמיתון העולמי שהגיע בעקבות משבר 2008.
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

הרפובליקנים מתנגדים להרחבת הסיוע הממשלתי בעקבות דוח המשרות

הרפובליקנים בארה"ב מתנגדים להרחבת הסיוע הממשלתי בעקבות פרסום הדו"ח במהלך סוף השבוע שהראה ירידה מפתיעה במספר העובדים המובטלים. על פי הפייננשל טיימס, המפלגה הדמוקרטית מנסה כבר כחודש לדחוף להרחבת הסיוע, אבל חלק מההנהגה הבכירה של המפלגה הרפובליקנית בולמת את המהלך.

"ההשפעות הכלכליות הקשות של המגפה הזו מאחורנו, והתחלנו להתאושש שבועות מוקדם ממה שציפינו" אמר מיטש מקונל, ראש הסיעה הרפובליקנית בסנאט.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website