ההסתדרות והנוער העובד והלומד יציינו את האחד במאי במשדר אינטרנטי מיוחד

ההסתדרות, תנועת הנוער העובד והלומד ותנועת דרור ישראל יציינו השנה את האחד במאי במשדר אינטרנטי מיוחד מבית ההסתדרות בתל אביב. האירוע המקוון, שיחליף את התהלוכה והטקס ההמוניים, יערך היום (שישי) בשעה 15:00, ויהיה בסימן הצדעה לאדם העובד ולעובדים החיוניים, תוך התייחסות אקטואלית למצב החירום. באירוע צפויים לצפות עשרות אלפי חניכי התנועה וחברי ההסתדרות, יהודים, ערבים ודרוזים. האירוע ישודר בדף הפייסבוק של הנוער העובד והלומד ובדף הפייסבוק של תנועת דרור ישראל.

בין היתר יכלול המשדר ראיונות בשידור חי עם עובדים חיוניים במשק, שיחות עם תלמידי בתי ספר שמייצרים בתקופה זו מכשירי מיגון ואת ברכת יו״ר ההסתדרות. בנוסף יציין המשדר 100 שנים להקמת ההסתדרות.

בתנועת הנוער העובד והלומד אמרו כי ״בצל משבר הקורונה הוחלט לא לוותר על חגיגות אחד במאי המסורתיות, וליצור אירוע מקוון שדווקא עכשיו מעלה על נס את האדם העובד ומצדיע לעובדים החיוניים ששומרים על החברה ועל המשק בעת הזו". בעשור האחרון ציינו התנועות את האחד במאי בתהלוכה ברחובות תל אביב, ששיאה בטקס המוני ברחבת הדשא של ההסתדרות, והענקת ‘אות ההתאגדות’ למובילים של התאגדויות עובדים חדשות במשק.
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

צעדת האחד במאי 2019 (צילום: אוריאל לוי)

טקס ״אות ההתאגדות״ בבית הוועד הפועל. אחד במאי 2019

טקס האחד במאי ברחבת ההסתדרות (צילום: דוברות ההסתדרות)

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Name *
Email *
Website