הותרו לפרסום שמותיהם של שני הרוגים נוספים בתאונת המנוף ביבנה

הותרו לפרסום שמותיהם של שני הרוגים נוספים בתאונת המנוף הקטלנית אתמול (ראשון) ביבנה. השניים הם בן דקלו, בן 22 שהתגורר בפרדס חנה וברמת גן, ויונתן סבג בן 33 מאור יהודה. אתמול פורסם שמו של הרוג שלישי, גיל חזאזי בן 51 מחדרה,שהותיר אחריו אישה ושלוש בנות. שמו של ההרוג הרביעי לא הותר עדיין לפרסום

סמוך לשעה 10:00 אתמול, התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על חלקי מנוף שקרסו באתר הבניה של החברה הקבלנית רמי שבירו בשדרות ז’בוטינסקי בעיר. חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו כי כשהגיעו למקום ראו שלושה פועלים מחוסרי הכרה ללא סימני חיים ונאלצו לקבוע את מותם. מאוחר יותר נקבע מותו של מותו של עובד נוסף שנלכד על המנוף ושנעשו ניסיונות לחלצו.

17 בעלי תפקידים שונים עוכבו לחקירה בעקבות התאונה הקטלנית, בהם 11 שנחקרו באזהרה. לקראת שעות הערב אתמול שוחררו ארבעה מעורבים למעצר בית למשך חמישה ימים יחד עם תנאים מגבילים נוספים, והשאר שוחררו בסיום החקירה. מיחידת "פלס", החוקרת תאונות עבודה בשיתוף פעולה של המשטרה ומשרד הרווחה, נמסר כי לזירה הובאו מומחים שיטפלו בה, והמנוף הורד לצורך תחקור האירוע.

ב-15 באפריל התחשמל למוות, באותו אתר בדיוק, נהג המשאית איציק כהן ז"ל (31) מחולון. העגורן באתר הוצב קרוב מדי לקווי מתח גבוה, ובעת שכהן נגע ברצועות המטען של המנוף, עבר החשמל דרך גופו ופצע אותו באורח אנוש. הוא פונה לבית החולים קפלן שם נקבע מותו. חצי שנה לפני כן נגרמה הפסקת חשמל גדולה באתר ובכמה שכונות ביבנה, כתוצאה מאירוע בטיחותי דומה. בעקבות התאונה הקטלנית הטמינו עובדי חברת החשמל את קו החשמל באדמה.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website