החשוד במעורבות במותה של יסמין רז שוחרר למעצר בית בתנאים מגבילים

החשוד במעורבות בגרימת מותה של יסמין רז, הובא הבוקר לדיון נוסף בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב. בסיום הדיון, שוחרר החשוד, שהתגורר יחד עם רז בדירה בה חיה בחולון בחודשים האחרונים לחייה, למעצר בית בן שבעה ימים בתנאים מגבילים.

יסמין רז ז"ל (מתוך פייסבוק)

החשוד נעצר לראשונה על ידי המשטרה בשבוע שעבר, בחשד למעורבות במותה של רז. הוא שהה במעצר שמונה ימים, כאשר על מרבית פרטי החקירה מוטל צו איסור פרסום. החשוד הינו תושב חולון בן 48. הוא נעצר כחלק מהמשך חקירת התיק בחודשים האחרונים.

היום, קיבל בית המשפט את בקשת המשטרה לשחרר את החשוד למעצר בית בתנאים מגבילים, אך לשבעה ימים ולא עשרה כפי שביקשה המשטרה.

כזכור, גופתה של רז (28) נמצאה בינואר האחרון ברחוב רבינוביץ’ בחולון, לאחר שנפלה אל מותה מהדירה בה התגוררה בקומה השישית בבניין מגורים באותו הרחוב. רז התגוררה בדירה עם שני דיירים נוספים – הראשון הוא בנה הסיעודי של בעלת הדירה, והשני הוא האדם אשר טיפל בו. יסמין לא התגוררה בדירה זו זמן רב לפני מותה.

מיד לאחר המקרה, נראה כי המשטרה התייחסה לנפילתה של רז כמקרה התאבדות, אך משפחתה של רז התקשתה להאמין בכך. זמן קצר לאחר האירוע, נודע כי שעות ספורות לפני שרז מצאה את מותה היא התקשרה לאימה וסיפרה כי מכים אותה בדירה בה היא נמצאת, וביקשה מבני משפחתה לקחת אותה מן המקום. עוד פורסם כי כשעתיים לפני המוות, רז סולקה מהדירה על ידי שני הדיירים הנוספים, והתפתח ריב בין השלושה.

עו"ד ניר אלפסה שייצג מטעם הסניגוריה הציבורית את החשוד, אמר היום: "טענו לאורך כל הדרך שמרשי לא פגע במנוחה ולא אחראי למותה הטראגי מקץ 8 ימים בהם נחקר, הגיעה המשטרה לאותה מסקנה ושיחררה את מרשי, ולא נותר אלא להצטער על אותם ימים בהם שהה במעצר".

Leave a Reply

Name *
Email *
Website