הכוכב הבא: קובי מרימי ייצג אותנו באירווזיון הקרוב בתל-אביב

לאחר גמר מותח זכה קובי מרימי בגמר הכוכב הבא וייצג את ישראל באירוזיון שיתקיים במאי בתל אביב. למקום השני הגיע כתריה, ולמקום השלישי רותם שפי בדמותה "שפיטה".

תאגיד השידור כאן מברך את קובי מרימי על בחירתו כנציג הישראלי באירוויזיון הקרוב ושמח בבחירתו להיכנס לנעליה של נטע ברזילי. הפקת האירוויזיון, באמצעות תאגיד השידור כאן, עושים ימים כלילות להפוך את האירוויזיון הקרוב לאחד המופעים המרהיבים שעלו בישראל אי פעם ובתולדות התחרות כולה ואין לנו ספק שהופעתו של קובי תביא לנו את הדאבל, כדי שמיד בסיום הגמר ב-18 במאי נתחיל לעבוד על האירוויזיון של שנה הבאה״.

בגמר הופיעו מרגי שהיה פיינליסט בכוכב הבא בשנה שעברה, נטע שהביאה את האירוויזיון לתל איבב שהופיעה עם השיר החדש שלה באסה סבבה מופע שלקח השראה מהשנים המוקדמות של ליידי גאגא.

שיא הגמר היה ההופעה של סטטיק ובנאל, עדן בן זקן וסטפן שביצעו את הלהיט המטורף שלהם יאסו.

ההדחה הראשונה הפתיעה את השופטים והצופים האדוקים של התכנית כשמאיה, שהייתה הפייבוריטית לאורך כל העונה הודחה, בעוד המועמדת השנויה במחלוקת השניה להדחה נשארה בזכות הצבעות בקהל, שפיטה.

בהצבעת הגמר לאחר שהשופטים חילקו את הנקודות שלהם הוביל קובי מרימי, ולאחר מכן הוא גם גרף את קולות הקהל בבית. כתריה הגיעה במקום השני ושפיטה לשלישי.
קובי הודח מהתכנית והוחזר כמעט ברגע האחרון. קובי מביא וייב קצת אחר מהפופ הקליל שנהוג באירוויזיון עם קול מאוד מרשים, קצת אופרה וניסיון להיראות ולהישמע כמו פרדי מרקיורי.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website