המשטרה תבדוק טענות לפיהן שני כדורגלנים בליגת העל קיימו יחסי מין עם קטינות

שני שחקני מכבי ת"א עומדים במרכזה של פרשת פגיעה מינית חמורה שנחשפה אתמול בחדשות ערוץ 13. משטרת ישראל פתחה בחקירה פלילית לבדיקת טענה ששני שחקני הכדורגל של אלופת ישראל, קיימו לכאורה יחסי מין עם שתי נערות מתחת לגיל 16.

לפי הדיווחים של ערוץ 13 שחקני הכדורגל הכירו את שתי הנערות במסיבה, לאחר מכן הוזמנו הנערות לביתו של אחד השחקנים, שם הם קיימו יחסי מין. החוק בישראל מטיל את האחריות על ידיעת גיל הנערות על השותף הבגיר ומטיל עונש מאסר בגין עבירה זו.

יו"ר נעמת, חגית פאר, הודיעה בתגובה לפרשה החמורה: ״אני מברכת על החלטת המשטרה לפתוח בבדיקת הפרשה. מתיאור הדברים עולה לכאורה חשד לעבירות מין כלפי נערות מתחת לגיל ההסכמה ומכאן החומרה היתרה של הדברים. הדבר החשוב ביותר כעת הוא הענקת רשת ביטחון וגיבוי פסיכולוגי וחברתי לאותן נערות, שעל פי ניסיון העבר במקרים בהם מעורבים אנשים מפורסמים וחזקים, הן עלולות להפוך למושא להשמצות, הכפשות והתקפות. אני קוראת למשטרת ישראל לתת דעתה גם לנושא זה ומזהירה מהפיכת הקורבנות לכאורה לנאשמות בעצמן".
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

המשטרה החליטה לפתוח בחקירה "בהמשך לפניות בנוגע לפרסומים האחרונים אודות מעורבות ספורטאים באירועים בהם קיים חשד לכאורה למעורבות בפלילים, במשטרה מבקשים להבהיר כי נפתחה בדיקה לבחינת הפרסומים. מעבר לאמור ומטבע הדברים אין בכוונתנו להרחיב בנושא".

ממועדון הכדורגל מכבי ת"א נמסר: "המועדון מודע לפרסומים באמצעי התקשורת ועוקב אחר ההתפתחויות. בשלב זה לא נגיב מעבר לתגובה זו".​

Leave a Reply

Name *
Email *
Website