הנחיה להורים: חל איסור על הבאת ילדים לעבודה, מחשש להחמרת המצב

על רקע השבתת הלימודים במסגרת המאבק במגיפת הקורונה, אסר נציב שירות המדינה על הגעת ילדי עובדים למקומות העבודה של הוריהם. "אנו ערים למצב ופועלים כל העת לבחון את הדברים ולעדכן את ההנחיות בהתאם למדיניות נציב שירות המדינה בנושא" כתב הנציב דניאל הרשקוביץ ביום שישי למנכ"לי המשרדים. "בקרוב תצאנה הנחיות מפורטות בדבר אפשרות עבודה מהבית"

"בהמשך להודעתו של ראש הממשלה ולהחלטת שר החינוך על סגירות מוסדות החינוך בתקופה הקרובה, אנו מבקשים לחדד את ההנחיות בדבר הגעת ילדי עובדים למשרדי הממשלה" ציין. "מתוך דאגה לשמור על בריאות העובדים, ילדי העובדים והציבור כולו, ומתוך הבנה כי משרדי הממשלה אינם בטוחים יותר ממוסדות החינוך, חל איסור להבאת ילדים לעבודה ובמיוחד בעת הרגישה הזאת. אנו מודעים לקושי של העובדים שהם הורים לילדים קטנים בהתמודדות עם המצב המורכב אליו נקלעו ובמיוחד כעת עם סגירת מוסדות החינוך, עם זאת ועל מנת שלא להחמיר את המצב אנו מבקשים להימנע מכל חשיפה נוספת וכמובן לאפשר עבודה תקינה ככל שניתן".

דניאל הרשקוביץ’ נציב שירות המדינה (צילום ארכיון: מרים אלטשר/פלאש90)

 
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

בערב יום חמישי הודיע ראש הממשלה על ההחלטה להוציא את מערכת החינוך כולה לחופשה, עד לאחר חופשת הפסח. גם האוניברסיטאות הפסיקו את פעילותן ואילו גני הילדים, החינוך המיוחד, פנימיות ומסגרות לנוער בסיכון הוחרגו מההשבתה. נתניהו התייחס בדבריו לצורך לייצר מסגרת חינוכית לילדיהם הקטנים של אנשי הצוותים הרפואיים.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website