הסכם קיבוצי חדש בסופרגז: תוספות שכר שיגיעו עד ל-10 אחוזים

הסתדרות המעו"ף, נציגות העובדים והנהלת חברת סופרגז (קבוצת אלקו) חתמו היום על הסכם קיבוצי חדש המסדיר את תנאי 140 עובדי החברה לתקופה של שלוש שנים. במהלך תקופה זו, יקבלו עובדי סופר גז תוספות שכר של עד 10% למשתכרים ברמה הנמוכה, 9% ו-8% לעובדים בעלי השכר הממוצע ו-3% לעובדים ברמת השכר הגבוהה. כמו כן, תינתן תוספת של 3% לטכנאי החברה ושכרם ייקבע על סך 7,300 שקלים כשכר בסיסי והתחלתי.

בנוסף כולל ההסכם תוספת ותק בשיעור של 1% לכלל עובדי החברה בעלי ותק של שמונה שנים, מענק שקלי מיוחד לכלל עובדי החברה אשר השלימו ותק של 3 שנים בסך של 1,500-3,000 שקלים ומענק אי היעדרות לנציגי השירות.

משרדי חברת סופרגז (צילום: geagea/ויקימדיה)

עוד כולל ההסכם, גמול השתלמות בסך 328 שקל, שיחשב לצורכי הפרשות פנסיוניות, לכל עובד שישלים את שעות הלימוד הדרושות; יום בחירה שנתי לעובדים שלהם ילדים מתחת לגיל 15; השתתפות בקייטנות לעובדים אשר להם ילדים מתחת לגיל 10 ומענקי פרישה לעובדים שיוצאים לגמלאות בסך 8,000-15,000 שקלים.
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

יו"ר הסתדרות המעו"ף, עו"ד גיל בר-טל: "אני מברך על כך שבאמצעות שיתוף פעולה, ולמרות משבר הקורונה, הצלחנו להגיע בסופו של דבר להסכם טוב ומאוזן. תודה לכל השותפים למשא ומתן להסכם".

עו"ד אסף אדר, ראש חטיבת מוסדות לאומיים, חברות ממשלתיות וחברות הגז בהסתדרות המעו"ף: "אני מברך על ההסכם שנחתם ואשר מלמד כי עובדי החברה, שעבדו לילות כימים גם אל תוך ובעיצומו של משבר הקורונה, ראויים לקבלת תוספות שכר משמעותיות שישולמו להם מכוח ההסכם שנחתם. אני רוצה לברך ולהודות להנהלת החברה אשר הייתה קשובה לצרכי העובדים לכל אורכו של המו"מ".

"אני סבור כי מדובר בהסכם מעולה אשר מכיר ומוקיר את פועלם של עובדי החברה, בשגרה ובחירום" אמר  יו"ר ועד עובדי חברת סופרגז, אביגדור הררי. "אני רוצה להודות להסתדרות המעו"ף על הליווי הצמוד ובייחוד ליו"ר הסתדרות המעו"ף עו"ד גיל בר-טל וליו"ר החטיבה עו"ד אסף אדר, על נחישותם והתמדתם לכל אורכו של המו"מ".

Leave a Reply

Name *
Email *
Website