העימות הנשיאותי השני בוטל בגלל סירוב טראמפ לעימות וירטואלי

העימות הנשיאות שאמור היה להיערך ביום חמישי הקרוב (ה-15 לאקוטובר) בוטל באופן רשמי – כך הודיעו היום (שבת) מארגני האירוע, וזאת על רקע חוסר הסכמה בין מטות המועמדים לבין הוועדה על הסדרי הבטיחות הבריאותיים במהלך האירוע.

"ב-8 באוקטובר הוועדה הודיעה כי לטובת שלומם ובריאותם של כל המעורבים, העימות הנשיאותי השני שאמור היה להתקיים ב-15 באוקטובור במיאמי יתבצע באופן וירטואלי" נמסר מהוועדה. טראמפ הודיע כי לא ישתתף בעימות וירטואלי, ולבסוף הוחלט כאמור לבטלו.

העימות השלישי והאחרון אמור להתקיים ב-22 באוקטובר בנאשוויל טקסט, ועל פי הוועדה הוא יתקיים בהתבסס על תוצאות בדיקה שליליות מצד טראמפ וכן נקיטת אמצעי זהירות של מסיכה וריחוק חברתי. זה היה עימות אחד על אחד והוא יונחה על ידי עיתונאי רשת החדשות NBC כריסטיאן וולקר.
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

מטה הקמפיין של טראמפ הגיב להחלטה בטענה ש"אין סיבה בריאותית" לביטול העימות. "נשמח לקיים את העימות אחד על אחד ללא התערבות הוועדה" הוסיפו.

בראיון לרשת פוקס ניוז אתמול אמר טראמפ כי הוא "נקי מתרופות" וכי הוא מרגיש "חזק מאד". טראמפ הכחיש כי הייתה לא בעיה לנשום, וזאת למרות דיווחים לפיהם קיבל חמצן, ואמר כי הוא פונה לבית החולים וולטר ריד כי "לא הרגיש חזק".

היום אמור טראמפ לקיים עצרת גדולה על המדשאה של הבית הלבן, בה מתוכננים להשתתף 2,000 אנשים. זה האירוע ההמוני הראשון בו ישתתף מאז אובחן כחיובי לקורונה. עד כה לא אובחן טראמפ סופית כשלילי לקורונה.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website