הרב הצבאי לשעבר, רפי פרץ, נבחר לעמוד בראשות ‘הבית היהודי’

רפי פרץ, הרב הצבאי לשעבר בדרגת תא"ל ומייסד מכינת "עוצם" בגוש קטיף, הוא היו"ר החדש של מפלגת הבית היהודי. כך החליטה היום (ראשון) המועצה הציבורית שמונתה לבחירת יו"ר למפלגה. מהמפלגה נמסר כי פרץ, בן 63, נבחר מבין יותר מ-70 מועמדים שנבחנו בקפידה. מחר יובא מינויו לאישור מרכז הבית היהודי, במקביל לבחירת המרכז את מועמדי המפלגה לכנסת ה-21.

יו"ר האיחוד הלאומי בצלאל סמוטריץ’ שלח ברכות לפרץ והוסיף כי הוא "סמוך ובטוח שבעבודה משותפת ומתוך הערכה הדדית נפעל לבנייה מחדש של הציונות הדתית וביתר שאת. עוד נכונו אתגרים רבים לציבור הגדול הזה… הרב רפי, אני קורא לך לשבת איתי כבר מחר ולסכם על עקרונות הריצה המשותפת שלנו ושל יתר הכוחות בימין". סמוטריץ’ מצפה מפרץ לשמש כמספר 2 שלו בריצה משותפת של שתי המפלגות.

מפלגת "עוצמה יהודית" הגיבה למינוי בקריאה לפרץ "להבין את גודל השעה ולהיכנס באופן מיידי למו"מ להקמת בלוק טכני, שיאסוף אליו את הקולות הנאמנים לעם ישראל ארץ ישראל ותורת ישראל". יו"ר ש"ס לשעבר אלי ישי התקשר לפרץ ובירך אותו, וכמוהו סגן שר הביטחון אלי בן דהן, שמסר שבחירת פרץ היא "ברכה לכל הציונות הדתית", והתחייב לסייע לו להיכנס לתפקיד. ברכות שלח גם מוטי יוגב.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website