השר דוד אמסלם ניסה לקדם מינוי קבוע בשירות המדינה בתקופת בחירות

נציב שירות המדינה דניאל הרשקוביץ הודיע אתמול (שלישי) לשר הדיגיטל והסייבר דודי אמסלם כי ועדת החריגים ממליצה למנות עובד מדינה זמני למנהל רשות החברות הממשלתיות, ולהימנע ממינוי מנהל קבוע בתקופת בחירות.

ההמלצה הגיעה בתגובה לפנייתו של השר אמסלם, שממונה על רשות החברות הממשלתיות. אמסלם ביקש מהוועדה לקדם מינוי מנהל קבוע באמצעות ועדת איתור, והוסיף שההליך התחיל לפני תקופת הבחירות, ואיוש המשרה צריך להיות במינוי קבוע, באמצעות הליך פתוח, תחרותי ושוויוני של ועדת איתור מקצועית.

ועדת החריגים ענתה שיש למצוא ממלא מקום זמני מקרב שירות המדינה, שכן ועדת האיתור שהוקמה נמצאת עדיין בשלב ראשוני מאוד של התהליך, טרם התכנסה וטרם ראיינה מועמדים.
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

משרה פטורה ממכרז

חברי ועדת החריגים היו סגן נציב שירות המדינה מוטי אהרוני, מנהל מינהל הסגל הבכיר אילן רם, מנהל אגף בכיר והממונה על משרדי הממשלה ויחידות הסמך אבי חליבה, היועץ המשפטי של נציבות שירות המדינה עו"ד רון דול, נציג בכיר של היועץ המשפטי לממשלה עו"ד דני חורין וממונה בכיר ייעוץ וחקיקה משרד המשפטים.

משרת מנהל רשות החברות הממשלתיות פטורה מהחובה לערוך מכרז, אך מחויבת בבדיקה של ועדת מינויים. עם זאת, בהתחשב במאפייני המשרה, ולאחר שיח עם נציב שירות המדינה ומשרד המשפטים, נאות השר אמסלם לקיים הליך של ועדה לאיתור מועמדים בתוך הנציבות.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website