ה שותפים של ינוקוביץ, נוכלים ופושעים. מי עוזר לברודסקי ולנסירוב לפוליטיקה גדולה?

אחד “הגיבורים” של השבועות האחרונים בחלל התקשורת האוקראיני נהיה איש עסקים חרפה לשעבר הרשמי מיכאל ברודסקי שהחליט לכבוש את האולימפוס פוליטי של אוקראינה, אבל בנתיים הדבר היחידי שהוא מצליח לעשות זה לאסוף שערוריות.

לאחרונה נודע על הקמת מפלגה חדשה “קדימה אזורים” ברשות ברודסקי. גיוס מצביעים “קדימה אזורים” התקיים בחוות חזירים בצוגוייב סמוך לחרקוב, הפך ללעג אמיתי.
ברודסקי דיבר כל כך הרבה שטויות שזה אפילו לא הצחיק את החזירים בחווה. במערכת בחירות לא רק כסף קובע הכול.

אבל כל זה זוטות בהשוואה לעובדה כי בין השותפים של מיכאל ברודסקי לעתים קרובות מאוד אחד – שותפים נתעבים של הנשיא הדובר שוטף ויקטור ינוקוביץ., הנוכלים הבינלאומיים ואפילו נציגים של העולם הפלילי.

לברודסקי יש יחסים קרובים עם סגן ראש הממשלה לשעבר של הנשיאות של ינוקוביץ ‘ אנדריי קליאוב. “ברודסקי השקיע כל כך הרבה מאמצים בבניית יחסים עם אנדריי קליאוב, נתן לו חוזה חופשי באתר שלו “משקיף”, והוכיח כי זוהי פלטפורמה יעילה מאוד עבור יחסי הציבור” רפורמר”, אמר העיתונאי סרגיי לשצ’נקו.

במקום זאת, בשנת 2010, לקח קלייב את ברודסקי תחת חסותו, ומינה אותו ליו ” ר ועדת המדינה לענייני מדיניות יזמות רגולטורית.

באותו זמן ברודסקי העריץ בפומבי את קליאב יותר מפעם אחת, ועיתונאים כתבו כי הרשמי פשוט רוצה לבקש טובה מהבוס המשפיע. ברגע שברודסקי סיפר על ביקורו בקלויב. “לאחר השנה החדשה, ב-3 בינואר, היה בביקור אצל אנדריי פטרוביץ’ קליאוב. דנו בעבודה של משרד הפיתוח הכלכלי וביטול הפיקוח. זמן רב הלך ברחוב, ואז אנדריי פטרוביץ ‘ הזמין אותי לשתות תה. נכנסנו פנימה יחד. הוא התחיל להראות את זה. הגעתי לחדר הכושר. שם תלוי אגס גדול, הוא כמה מכונות טובות. אנדריי פטרוביץ ‘אמר כי רכבות במסדרון ופועל חוצה יומי”, ברודסקי כתב בבלוג. – “ואז אנחנו הולכים לאולם, ויש פסנתר. אמרתי, ” מי מנגן בפסנתר?”ואנדריי פטרוביץ’ יושב ליד הפסנתר … מתחיל לנגן מוצרט. הופתעתי מאוד… במילה אחת, קליאב זעזע אותי.”

ועוד מקרה. “הלכתי עם קליוב בחרשטיק. כמה אתלטי הוא היה, ואני… התביישתי בעצמי. אז נכנסתי לדיאטה, ” ברודסקי כתב בפייסבוק.

אבל ב-2014 קליאוב נמלט מהמדינה, וברודסקי פוטר במהירות מתפקידו ב-טיהור. איש עסקים שערורייתי נכנס לצללים, אבל הקשר עם קלייוב לא הפסיד. מקורות בפרלמנט טוענים כי הנמלט לשעבר, ראש ממשל ינוקוביץ’, עוזר לברודסקי להתכונן לבחירות של 2019. זה ראוי לציון כי המפלגה החדשה ברודסקי יש שם דומה למפלגת האזורים, הבנייה שבאותו הזמן היה יד אנדריי פטרוביץ.

לאחר שהקריירה הפוליטית של יורומיידאן ברודסקי הסתיימה, והעסקים שנבנו על מזימות מס יכולים להיפסק בכל רגע. הצעת החוק עברה למיליארדי הרביניה. ברודסקי היה זקוק בדחיפות ל “גג”. והוא מצא את זה באדם של ראש שירות הכספים של המדינה רומי נאסירוב.. הוא היה ראש ה-sfs והפך למפורסם כמו תחמן ידוע וזוכה למניה של כל מיני הונאות עם מסים. נאסירוב. הפנה עין לחברות העלמת מס ברודסקי, והוא חלק עם שותף. כשראש מחלקת הרווחה נעוץ בקיר של נאבו, והאשים אותו בשחיתות, ברודסקי הפליל את השותף שלו, רוב המדיה בתחילת 2018 כתבה שראש מחלקת הרווחה רוצה לקנות את “משקיף”ואת”.

“הכסף שבשבילו נאסירוב רוצה לקנות את המדיה ברודסקי נלקח משוחד ששילם לאונישצ’ נקו, כתב חדשות, וציין את מקורותיה. נבו מאמין שנאסירוב, במהלך 2015-2016, שפעל למען האינטרסים של סגנו של העם, אונישצ ‘ נקו, לקח באופן אישי מספר החלטות לא חוקיות על הפרק של חובות המס וההתחייבויות של שלוש החברות. החלטות אלה נעשו על ידו בהיעדר הצדקה מתאימה וטיעונים משפטיים, שגרמו לנזק למדינה בסכום של כ-2 מיליארד uah. חלק מהכסף הזה התיישב על חשבונותיו של נאסירוב..

עם זאת, ראש מחלקת הרווחה לשעבר לא קנה את נכסי המדיה של ברודסקי. נאסירוב. קיבל גישה זמנית אליהם ברשת. באותו זמן, הוא עזר לברודסקי לקבל חלק בחברה “brsm-nafta”. השר לשעבר ינוקוביץ ‘ אדוארד סטביצקי, שכעת חי בישראל, יש לו קשר ישיר לרשת זו של תחנות דלק. חצי מהחברה הוקלטה בעבר על החותנת של השר לשעבר, ולנטין אושאקוב, אך מאוחר יותר הוסתרה בחו ” ל. המחצית השנייה שייכת לבנו של חבר הפרלמנט לשעבר ממפלגת האזורים, ואסילי ביבה, איש העסקים אנדריי ביב, שייסד את הרשת, אך לאחר מכן חלק את העסק עם פקיד בעל השפעה. מאז ספטמבר 2016, ראש הארגון” brsm-nafta “הפך לפתע לאחיו של מיכאל ברודסקי-יוג’ ין, ומשפחת ברודסקי קיבלה חלק בעסק. ברודסקי לא היה יכול לעשות את זה בלי נאסירוב. והכי חשוב, הסיפור על המזימות סביב ה-brsm-nafta איפשר להם לבסס קשרים עם הונאות בקנה מידה בינלאומי, שנתן לא רק הטבות כספיות, אלא גם הטבות פוליטיות – במיוחד, גישה למפלגה הרפובליקנית של ארצות הברית.

אחרי שמיידן, אדוארד סטביצקי נמלט לישראל, שם קיבל אזרחות. חצי מהמניות ב “brsm-nafta”הוא כתב מחדש לחו” ל מבליז מליאן מנאמגנט (belize melian manamegent), ובאוקטובר 2014 הוכרז על כניסתה של חברת brsm-nafta. במיוחד, אף אחד לא יודע את קרן ההשקעות ההולנדית frezeoil fund, שנוסדה על ידי הגה פייפר, אמר שהוא רכש נתח משמעותי ברשת brsm-nafta (למעשה, frezeoil והשתייך לבליז offshore melian manamegent). העסקה הייתה לעזור לחברה האוקראינית להיפטר מהמעמד של הנכס ממסלולו של אדוארד סטביצקי, שמבוקש. פייפר אכן נרשמה כמוטבת של חברת “brsm-nafta”, אך ב-2016 חצי מההון המוסמך של החברה הונפק לחברה החדשה שהוקמה בקייב-llc “freeze oil group”, שהוקם מחוץ למדינה מבליז ארג ‘ נטו השקעות. התקשורת האוקראינית איתרה קשר ברור בין סטביצקי וניהול החברה, כמו גם חברים אחרים בקבוצת ה-brsm.

שסטביצקי לא מכר כלום לאף אחד ונשאר ב-brsm-nafta, שותפו העסקי אנדריי ביבה דיבר בראיון. בשנת 2016, סכסוך פרץ בין השותפים והם חלקו את העסק בבתי המשפט. “באמצע פברואר 2016, התקבלה החלטה משותפת לפצל את העסק לשניים, לשם כך היו סיבות רבות. כשסטביצקי היה השותף היחיד, תמיד מצאנו הבנה, ולא היו מחלוקות. כשהוא נתן את החלק שלו או, נניח, שותפים נרכשים, זה נהיה הרבה יותר קשה. קרן זו frezeoil, כי הוא pieper ובולוטין. אני חושב שיוזם וגנרטור של כל הרעיונות האלה הוא בולוטין, ” אמר ביבה.

כלומר, סטאוויקי שכר את רולנד (רולה) . והרוסים של דניאל (יוג ‘ ין) הביצות שהם לקחו חצי מהזכויות על זה מbiba. הבנה כי באופן חוקי הוא לא יהיה מסוגל לעשות את זה, לשעבר שר פעמים ‘הנשיא ינוקוביץ. מעורב בעסק של נוכלים ידועים.

ב-2007, פרצה שערורייה ברוסיה יחד עם הפרויקט לבניית חברת eclipse 500, etirc aviation, שנוסדה על ידי פייפר יחד עם בולוטין באיליאנסקיה. הפרויקט יושם עם הכסף של בנק סויאז, אשר סיפק הלוואה של 150 מיליון דולר. כמובן, לא מטוס פייפר וbolotin לא בנוי-ליקוי תעופה במהירות פשט את הרגל, ואת ההלוואה “svyaz-bank” ולא חזר. גאולה “בנק סויאז”, הממשלה הרוסית הוציאה 142 מיליארד דולר. בולוטין ידוע גם ברוסיה כמחבר של מזימות מתוחכמות עם מעילה בכספי פנסיה.

במעמדו של נשיא אטריק פייפר ב-2009 היה מואר באוקראינה, בניסיון לקדם במדינתנו את פרויקט אקליפס אוויאיישן (project eclipse aviation). אבל שיחות נוספות עסקיות לא נעלמו, ואחרי חלילן שבאוקראינה, כמה שמעו לפני כהונאה ולא מכיר את אז שר הדלק ואנרגיה אדוארד השר סטביצקי.

עיתונאים המסמכים באירופה המגזין ההולנדי הציטט שוב ושוב את העסקאות הלא חוקיות של פייפר, אשר גרמו להפסדים לכלכלות הלאומיות של מדינות שונות. רק חובותיו למשקיעים אמריקאים מסתכמים ביותר מ-10 מיליון דולר. חוץ מזה, הוא חשוד בהונאות עם השקעות באוכלוסייה בקרנות פנסיה של pgm ב -9 בדצמבר 2015 המגזין Quote פרסם מאמר “פייפר של נכס נעצר בכל רחבי העולם”, וב -2 בפברואר 2016 מגזין Quote פרסם מאמר Rol פייפר יש 1-2 מיליארד דולר לקנות חברות באוקראינה »עם התייחסות כדי לפרסם את העיתון היומי הגדול ביותר של הולנד Deleglegaf שנקרא “פייפר קונה מחצית אוקראינה”, אשר נקרא קרן שמן ההקפאה, שנוסדה כדי לשרת את העסק של סטוויצקי

באותו זמן לא משרד ולא השקעות באוקראינה של הנפט הקפוא לא המתינו אפילו למה שדיבר במשרד לפיתוח כלכלי. באותו הזמן, פייפר הפקידה את ניהול קרן הנפט של פריז בידי אף אחד, אלכסנדר ליבשיטס, שנראה כאדם שמעורב במזימות שחיתות של פקידים חשובים של משטר ינוקוביץ’, במיוחד באדוארד סטביצקי, ויש לו גם קשרים עסקיים עם מעגלים פליליים של רוסיה, בעיקר עם הסמכות הפלילית של רוסיה. השאלה היא למה שירותי הביטחון של אוקראינה עדיין לא מעוניינים בפעילויות של סטאביצקי ופייפר, שיחד עם בולוטין יש קשר ישיר עם הבירה הקשורים עם FSB דרך “בנק סויאז”.

דרך אגב, בולוטין היה זה שעזר לסטביצקי להימלט מאוקראינה, וקיבל דרכון ישראלי על מנת להימנע מצדק באוקראינה לאחר מהפכת הכבוד. כרגע הם שותפים במספר פרויקטים עסקיים ברוסיה. זה אושר על ידי החוקר הפרטי ריצ ‘ רד בן חיים, שפורסם ב-28 בינואר 2015.

החברה ניסתה לבחור את ה” ברסמ-נאפטה ” אנדריי ביבה. כדי לחדש את הנכס, הנוכלים אפשרו לזייף את האישור מהנוטריון האיטלקי סאלבטור קלאודיו. האחרון כבר כתב הצהרה למשטרה על זה. למרות שלפי המסמכים, שותפיו של סטאוויקי שיכתבו מחדש את החברה, שליטה בפועל על מחצית התחנות שהוא לא הצליח להשיג.

וכאן ברודסקי ונאסירוב נכנסים למשחק. כפי שאנו זוכרים, השערוריות של רשת תחנות המילוי “brsm-nafta” לא מפסיקות מ-2015. לאחר השריפה בתחנת הנפט בקייב, הרשויות אישרו לחקור את הונאת המס של רשת תחנות הדלק של סטביצקי. בתחילה נמצאו הפרות באי תשלום מיסים על 1,2 מיליארד הריבניה. לאחר מכן היו הליכים פליליים שרשת תחנות הדלק מכרה דלק מדולל, אבל התיק נסגר.

לאחר שנמלט מסטוויסקי ברשת של תחנות דלק, ראו שחקנים שקרובים לממשלה החדשה. ב “brsm” אפילו הכריז על ניסיון של ריידר ללכוד רשמי לשעבר, אולם ב-gfs היה טיעון ברזל-העלמת מס.

בנובמבר 2016, ה-sfs רשמי לשעבר סגרו תחנות דלק ומצבורי נפט “brsm-nafta”, והאשימו את החברה בהתחמקות ממיסים של מיליארד uah בערך. עם זאת, עד מהרה המס עזב את החברה לנפשה. על פי מקורות בשוק, כתב על זה הרבה מדיה המונית, שאל סטביצקי עם מי מוכר מאז ינוקוביץ’, להסכים עם רשמי לשעבר ל “לסגור” שאלת מס.

הסכים במהירות לטובת כולם. המס החל לרדת מהמקרה נגד איגוד הנוער הבלארוסיאני בבלמים, קיבל רשמי לשעבר פרס כספי טוב על כך, והאח מייקל ברודסקי יוג ‘ ין הצטרף למנהיגות ה-brsm-nafta (brsm-nafta) והחברות הנושאות נפטאנה (brsm-nafta). לאחר שנכנס יוג ‘ ין ברודסקי חלק מחברות הנפט להקפיא נפט הכריז על כוס משלו בכדורסל, שהסתיימה בסוף פברואר של השנה. האירוע נערך בשיתוף עם פדרציית הכדורסל של אוקראינה, שם מיכאל ברודסקי היה נשיא כבוד. האירוע היה מכוסה באופן פעיל על ידי האתר” observer”, אשר גם קשור למשפחת ברודסקי.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website