וואו: 3 מדליות זהב ללינוי אשרם בתחרות הראשונה שלה לשנת 2019

איזו פתיחה חלומית! המתעמלת האמנותית לינוי אשרם פתחה הערב (ראשון) בסערה את שנת 2019 עם זכייה בשלוש מדליות זהב בגראנד פרי מרבלה שבספרד, בתרגילי החישוק, האלות והסרט. בדרכה למדליות, אשרם, סגנית אלופת העולם בקרב רב, השיגה ניצחונות על האחיות ארינה ודינה אברינה הרוסיות, יריבותיה הגדולות ביותר.

זהב ללינוי אשרם בתרגיל החישוק, גרנד פרי מרבלה

ז-ה-ב? ללינוי אשרם בגמר החישוק, גרנד פרי מרבלה ספרד. ניקול וורונקוב שהעפילה גם היא לגמר זה מסיימת חמישית עם 18.850.
כל הכבוד! ?
הנה התרגיל הזוכה של אשרם עליו קיבלה 21.050 נקודות:

פורסם על ידי ‏איגוד ההתעמלות בישראל Israel Gymnastics‏ ב- יום ראשון, 3 במרץ 2019

את הגמר, החלה אשרם בתרגיל החישוק, אותו בצעה באופן נקי מטעויות וזכתה ציון של 21.050 נקודות, שהעניק לה את המקום הראשון. הרוסייה דינה אברינה, סיימה שנייה עם 21 נקודות בדיוק, במדליית הארד זכתה האוקראינית ולדה ניקולנצ’נקו שקיבלה 20.800 נקודות. ניקול וורונקוב הישראלית הנוספת בגמר החישוק, הציגה תרגיל נהדר עליו קיבלה ניקוד של 18.850 נקודות, שדירג אותה במקום החמישי.

לאחר מכן עלתה אשרם להתחרות בתרגיל האלות, עליו קיבלה תוצאה כבוהה מאוד של 21.650 נקודות, בדיוק כמו ארינה אברינה. בשכלול תוצאות השופטים, אשרם ניצחה וזכתה בזהב נוסף, למרות שרמת הקושי שבחרה הייתה נמוכה מזו של אברינה.

הגמר האחרון היה בתרגיל הסרט, שם הפגינה אשרם עליונותה וסיימה עם ניקוד של 20.700 נקודות שזיכה אותה בזהב השלישי שלה, כשהיא מקדימה את דינה אברינה שזכתה בכסף ואלכסנדה סולדטובה בארד.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website