חולה קורונה בן 47 נפטר: צינור ההנשמה נותק והצוות לא הבחין בכך

חולה קורונה בן 47 מת הלילה (שבת) במחלקת טיפול נמרץ קורונה בבית החולים איכילוב בתל אביב לאחר שמכונת ההנשמה שלו התנתקה לכמה דקות, והצוות הרפואי לא שם לב. באיכילוב אישרו את הפרטים, ומסרו שהם מתחקרים את שרשרת האירועים שהביאו לתוצאה הקשה.

מאיכילוב נמסר: "חולה קורונה עם מחלות רקע רבות, אושפז במחלקת טיפול נמרץ קורונה במצב קשה. מצבו הידרדר במהלך שעות הצהריים למצב של החייאה ראשונית וחרף מאמצי הרופאים הוא נפטר כעבור מספר שעות.

"בתחקיר ראשוני שקיימה במהלך השבת הנהלת בית החולים עלה שצינור ההנשמה נתלש ממקומו מבלי שהצוות זיהה זאת בזמן, אלא רק לאחר מספר דקות. הנהלת בית חולים פתחה בתחקיר של האירוע החריג ותפיק את המסקנות הנדרשות. בית החולים עדכן את המשפחה בפרטי האירוע ומשתתף באבלה הכבד".
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

במענה לשאלות נוספות בעקבות המקרה, אמרו בהנהלת בית החולים: "בית החולים מגבה את עבודת הצוות המסור שעובדים ימים ולילות למען טיפול בחולי הקורונה הקשים ביותר". עוד אמרו, "אנו חווים עומס כבד שמאתגר את הצוות. נוכח העומס הכבד והעלייה בתחלואה, הנהלת בית החולים החליטה על הפחתת מיטות וצמצום מידתי של הפעילות לטובת תגבור נוסף של צוותים למען טיפול בחולי הקורונה".

Leave a Reply

Name *
Email *
Website