חיפה: גופת גבר בן 75 נמצאה בביתו ברח’ החלוץ, מספר ימים לאחר מותו

גבר בן 75 נמצא אמש (שבת) כמה ימים לאחר מותו בביתו ברחוב החלוץ בחיפה, כשהוא במצב של איבוד צלם אנוש. בשנת 2020 ארעו 157 מקרים של מבוגרים ועריריים שנמצאו ימים רבים לאחר מותם, וזהו המקרה ה-11 בעיר חיפה בשנה האחרונה.

ברוך קלאר, מתנדב זק״א צפון: ״הוזעקנו לרחוב החלוץ בחיפה בעקבות דיווח שהתקבל במוקד זק״א על גופה שנמצאה במצב ריקבון. כשהגענו למקום נכנסו יחד עם המשטרה לדירה שם מצאנו גופת גבר כבן 75 מוטלת בבית במצב של איבוד צלם אנוש". מתנדבי זק״א צפון טיפלו בכבוד המת בזירה. נסיבות האירוע נחקרות על-ידי המשטרה.

בתחילת החודש אירע מקרה דומה ברחוב סמוך בעיר. שכניו של יצחק איזידור טפלין ז"ל, גבר מבוגר וערירי, שמו לב להיעדרו ונקשו בדלת. משלא ענה, הזעיקו את המשטרה. טפלין היה אהוב על-ידי שכניו, ובהיעדר עורף משפחתי, הם אלו שארגנו את הלוויתו.
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

ליהודה משי זהב, יו״ר זק״א, יש מסר חשוב לחברה הישראלית, אותו הוא מדגיש בשנה האחרונה ביתר שאת: "הפכנו לאדישים. פשוט מזעזע שזה נהפך להיות חלק מהשגרה שלנו. מתנדבי זק"א ימשיכו להילחם בכל הכוח למען אותם קשישים וגלמודים כדי להציל את חייהם. אנחנו העם היהודי שחרט על דגלו את נושא הדאגה לזולת. דווקא אנחנו מוצאים את יקירנו במצב הכי שפל שיש? אנחנו מוצאים אותם במצב של איבוד צלם אנוש. פשוט מזעזע".

מעיריית חיפה לא התקבלה תגובה לאירוע.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website