חקירת מותה של יסמין רז ז”ל: המשטרה מודה כי כל כיווני החקירה נבדקים

חקירת מותה של יסמין רז ז"ל, צעירה בשנות העשרים לחייה, שנפלה אל מותה לפני כשבוע מדירתה בחולון, נמשכת. גופתה של יסמין נמצאה ברחוב רבינוביץ’ בחולון, לאחר שנפלה אל מותה מהדירה בה התגוררה בקומה השישית בבניין מגורים באותו הרחוב.

תחילה, התייחסו במשטרה לאירוע כאל אירוע התאבדות, אך משפחתה של יסמין, לא האמינה כי אלו הן נסיבות העניין. כעת, גם המשטרה מכריזה כי כל כיווני החקירה נבדקים וימשיכו להיבדק. "החקירה עדיין נמשכת וכל הכיוונים נבדקים. התיק לא נסגר. יש עדיין פעולות חקירתיות שצריכות להתבצע. המשטרה תהפוך כל אבן על מנת להגיע לחקר האמת", כך מוסרים היום (רביעי) במשטרה.

אמש פורסם בחדשות "כאן" כי זמן קצר לפני מותה של יסמין, היא התקשרה לאימה, וסיפרה כי מכים לה בדירה בה היא נמצאת. יסמין ביקשה מבני משפחתה לקחת אותה מן המקום. יסמין התגוררה בדירה עם שני בני אדם נוספים – הראשון הינו בנה הסיעודי של בעלת הדירה, והשני הינו האדם אשר טיפל בו. יסמין לא התגוררה בדירה זו זמן רב לפני מותה. עוד פורסם כי כשעתיים לפני המוות, יסמין סולקה מהדירה על ידי שני הדיירים הנוספים, והתפתח ריב בין השלושה.

במשטרה לא פירטו האם בני משפחתה של יסמין הוזמנו למסור עדות במשטרה. בני המשפחה טוענים כי בידיהם הקלטות של יסמין שמקורן שעות ספורות לפני הרצח, בהן היא מבקשת מבני משפחתה לקחת אותה מהמקום ומדווחת על אלימות. 

Leave a Reply

Name *
Email *
Website