חקלאי ממע’אר נהרג בהתהפכות טרקטור בשטח חקלאי

חוסני עבאס, חקלאי בן 60 ממע’אר, נהרג הערב (שלישי) בהתהפכות טרקטור בשטח חקלאי סמוך ליישובו. חובשים ופארמדיקים של מד"א נאלצו לקבוע במקום.

פראמדיק מד״א, נזיה סלייח, סיפר: ״בשטח חקלאי סמוך לכפר ראינו טרקטור עם עגלה נגררת, הפוך על צידו, כשבסמוך אליו שכב הפצוע כשהוא חסר הכרה. ביצענו בו בדיקות רפואיות אך הוא היה ללא סימני חיים וסבל מחבלות קשות ולצערנו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו״.

בצהרים נפצע עובד גינון בן 57, ככל הנראה תוך עבודה עם מסור חשמלי. הוא הובא ברכב פרטי לחבירה עם צוות מד"א על כביש 57 סמוך לצומת נווה איתמר, ופונה לבית החולים לניאדו כשהוא במצב בינוני עם חבלה בגפיים.

בבוקר (שלישי) בסביבות השעה 9:30 נפגע עובד כבן 40 מחפץ כבד שנפל עליו באתר בנייה ברחוב הגיבור האלמוני בתל אביב. הוא פונה לבי"ח שיבא בתל השומר כשהוא במצב בינוני עם חבלות בראש ובפלג גופו העליון.

חובשי רפואת חירום במד״א דוד מעטוף ומאיר ביננפלד, סיפרו: ״הובילו אותנו לקומה השמינית באתר הבנייה, שם ישב הפועל. סיפרו לנו שנפגע מפלטה כבדה שנפלה עליו. הענקנו לו טיפול רפואי, ובסיוע לוחמי האש חילצנו אותו מאתר הבנייה אל האמבולנס, ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו יציב״.

שלשום נהרג שריף עבדאללה חסן אלטרדה ז"ל, בן 37 מכפר תפוח שבמערב חברון, לאחר שנפל מגובה מספר קומות באתר בביצוע החברה הקבלנית "אחים משהור" ברמת בית שמש. חובשים ופראמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירה מצאו את הפצוע כשהוא ללא סימני חיים ועם חבלת ראש קשה, ונאלצו לקבוע את מותו במקום.

מוקדם יותר נפגע עובד כבן 25 מנפילת פלטה ממנוף הרמה באתר בניה ברחוב יוסף בוקסנבאום בתל אביב. הוא פונה לבי"ח איכילוב במצב בינוני עם חבלות בגב ובגפיים.

עובד נוסף כבן 25 נפל מגובה באתר בניה במועצה איזורית באר טוביה ופונה קפלן במצב בינוני עם חבלת ראש.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website