חשד לאלימות ביבנה: גבר פצע את אשתו באורח קשה – ושם קץ לחייו

חשד לתקיפה חמורה והתאבדות ביבנה: אשה בת 51 פונתה הלילה (שלישי) לבית החולים קפלן במצב קשה, לאחר שעל פי החשד הותקפה ע"י בעלה, שלאחר התקיפה תלה עצמו מחוץ לבית.

מהמשטרה נמסר כי מחקירה ראשונית עולה חשד לפיו הגבר תקף את אשתו ופצע אותה באורח קשה, לאחר מכן עזב את הדירה למקום סמוך ושם תלה את עצמו. בתום ניסיונות החייאה, נקבע במקום מותו של הגבר, כבן 62. האישה, כבת 51 פונתה לבית החולים קפלן כשהיא פצועה באורח קשה. כוח משטרה במקום ונפתחה חקירה לבירור נסיבות האירוע.

ממד"א נמסר כי בתגובה לקריאה שהתקבלה בשעה 1:10, צוות יצא לבניין מגורים ברחוב הרקפת ביבנה, שם נמצאו השניים.  חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של גבר כבן 50 והעניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח קפלן אשה כבת 50 במצב קשה עם פציעה בפלג גופה העליון.

פרמדיק מד"א גיא בובליל אמר כי "כשהגענו למקום הובילו אותנו לדירה שבה ראינו אישה כבת 50 כשהיא שוכבת מחוסרת הכרה עם פציעה בפלג גופה העליון. הענקנו לה טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותה לבית החולים במצב קשה ולא יציב. גבר כבן 50 נמצא סמוך לבניין כשהוא מחוסר הכרה, ללא נשימה וללא דופק. הענקנו לו טיפול רפואי ולאחר נסיונות החייאה נאלצנו לקבוע את מותו".

Leave a Reply

Name *
Email *
Website