יורו 2020 נדחה בשנה: משחקה של נבחרת ישראל מול סקוטלנד ייערך ביוני

התאחדות הכדורגל האירופאית אופ"א עשתה סוף לשמועות והודיעה היום (שילישי) על דחיית טורניר היורו מיוני 2020 ליולי 2021. משחקה של נבחרת ישראל מול סקוטלנד יידחה לחודש יוני, בכפוף למצב הנתון. בהודעה מטעם ארגון נכתב: "עדיפות לבריאותם של כל העוסקים במשחק קודמת לכל, כמו גם להימנע מהפעלת לחץ מיותר על השירותים הציבוריים הלאומיים".

UEFA today announced the postponement of UEFA EURO 2020.

A working group has been set up with the participation of leagues and club representatives to examine calendar solutions that would allow for the completion of the current season…
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

Full statement: ????

— UEFA (@UEFA) March 17, 2020

הארגון החליט כי כל התחרויות והמשחקים של אופ"א (כולל ידידות) למועדונים ולנבחרות לאומיות לגברים ונשים יידחו. גם גביע העולם החדש למועדונים, שאמור היה להתקיים בשנה הבאה בקטאר, יידחה – כמו גם ליגת האומות, והקופה אמריקה.

עוד הוחלט כי משחקי הפלייאוף של טורניר היורו שהיה אמור להתקיים סוף חודש מרץ, בהם גם משחקה של נבחרת ישראל מול סקוטלנד, ישוחקו בתחילת יוני, בכפוף לבחינת המצב.

מזכ"ל אופ"א אלכס צ’פרין אמר: "דחיית הטורניר עולה לאופ"א במחיר עצום, אבל אנחנו עושים את המיטב כדי לוודא ששורשי הכדורגל, וההתפתחות ב-55 המדינות ששייכות אלינו לא ייפגעו. המטרה גברה על הרווח".

Leave a Reply

Name *
Email *
Website