יו”ר ההסתדרות אבי ניסנקורן מצטרף למפלגתו של בני גנץ

מפלגת חוסן לישראל בראשות בני גנץ הודיעה הערב (שבת) על הצטרפותו של יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן ל"צמרת הרשימה" לקראת הבחירות לכנסת. ניסנקורן מסר במקביל כי הוא עוזב את ההסתדרות לצורך הריצה לכנסת "בלב כבד, תוך שמירה על המשכיות הדרך החברתית ששמנו בראש סדר העדיפויות בגוף חשוב זה".

גנץ מסר עם ההודעה כי ניסנקורן "הוא נכס אמתי בדרך לניצחון ב-9 באפריל, והוא מנהיג חברתי חשוב. הצטרפותו היא נדבך מרכזי בהפיכת המפלגה למי שמייצגת את מעמד הביניים המתמודד עם יוקר מחיה טורפני, תורי ענק במערכת הבריאות וכישלון מהדהד ביכולת להשיג קורת גג". על פי הערכות, ניסנקורן הוא נכס גם בגלל מנגנון ההסתדרות שיכול לסייע לחוסן לישראל בבחירות.

יו"ר ההסתדרות המתפטר אמר כי עזיבתו את הארגון הוא למרות אהבתו לעשייה ול"כמעט מיליון העובדים אשר שירתי בנאמנות כמעט כל חיי הבוגרים. אך מדינת ישראל נמצאת בצומת קריטי. הבחירות ב-2019 הן גורליות, ואני לא יכול לעמוד מנגד. בני גנץ צריך להיות ראש ממשלת ישראל, והוא יהיה ראש ממשלה מצוין – ישים את הביטחון בראש, ויוביל למנהיגות אחרת אשר תחבר בין הישראלים. אמשיך להוביל קו חברתי נחוש שבראשו המאבק לצמצום פערים אותו הובלתי בהסתדרות ואפעל למען מטרת חיי ביתר שאת, מתוך ממשלת ישראל".

Leave a Reply

Name *
Email *
Website