יו”ר ההסתדרות, ארנון בר-דוד, ביקר במפעל הבטחוני אלישרא מקבוצת אלביט

יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד ומנכ"ל ההסתדרות אופיר אלקלעי ביקרו היום במפעל הביטחוני אלישרא מקבוצת אלביט בחולון. בר-דוד נפגש עם ועדי המפעל וראשי הוועד, קיבל סקירה מקיפה על פעילות האתר בשגרה ועל העבודה בתקופת הקורונה בפרט.

ביקור יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד ומנכ"ל ההסתדרות אופיר אלקלעי במפעל הביטחוני אלישרא מקבוצת אלביט בחולון. (צילום: הללי אלי, אלישרא)

מיקי פדרמן, יו"ר מועצת המנהלים של אלביט מערכות ואדגר מימון, מנכ"ל אלביט מערכות אלישרא, סקרו בפני יו"ר ההסתדרות וצוותו את העשייה הענפה המתרחשת במפעל, הפרויקטים החדשניים, מפעלי החברה הממוקמים בפריפריה וההשקעה של קבוצת אלביט למען הקהילה. המארחים אף ציינו בפני בר-דוד את שיתוף הפעולה הפורה וארוך השנים בין ההסתדרות לאלישרא, וכפי שהדגיש יו"ר אלביט מיקי פדרמן: "מצאתי קשב יוצא דופן עם ועד העובדים, ההנהלה והבוסים שלי – לעונג הוא לי לעבוד עם ההסתדרות".

יו"ר ההסתדרות הודה מקרב לב להנהלת אלישרא על הביקור המרתק ועל היחסים החמים בין הקבוצה להסתדרות, וציין כי אלישרא מבית אלביט הינה פאר היצירה הביטחונית הישראלית ומסבה גאווה גדולה לישראל בכל העולם. אין ספק, הדגיש בר-דוד, שמפעל המקיים יחסים חמים עם עובדיו ומתייחס אליהם כמשפחה צפוי לרשום הצלחות משמעותיות.
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

Leave a Reply

Name *
Email *
Website