יותר מ-37 אלף חברי מפלגת העבודה יצביעו היום (א’) בבחירות לראשות המפלגה

יותר מ-37 אלף חברי מפלגת העבודה יצביעו היום (ראשון) בבחירות לראשות המפלגה. על אף מצבה הקשה של המפלגה, שבעה מועמדים יתמודדו על כיסא היו"ר – ח"כ מירב מיכאלי, אבי שקד, יצחק טיים, גיל ביילין, נאוה כץ, דוד לנדסמן ועופר סגמן.

הבחירות יתקיימו באמצעות עמדות הצבעה ממוחשבות שיוצבו מאחורי פרגוד ב-100 קלפיות, וב-70 אתרי הצבעה ברחבי הארץ – מקרית שמונה בצפון ועד אילת בדרום.​ הקלפיות ייפתחו בשעה 11:00 בבוקר וייסגרו בשעה 19:00 בערב. תוצאות ההצבעה צפויות להתפרסם זמן קצר אחרי סגירתן.

כזכור, בעקבות עתירת ח"כ מיכאלי וחברי כנסת נוספים, הכריע בית המשפטי המחוזי בתל אביב בתחילת החודש כי יש לקיים פריימריז לרשימת מפלגת העבודה לכנסת ולראשות המפלגה בקרב כלל המתפקדים, לקראת הבחירות הקרובות לכנסת.
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

העתירה הוגשה לאחר שהיו״ר עמיר פרץ הודיע כי אין בכוונתו להתמודד בבחירות בראשות המפלגה ופתח את שורותיה למתמודד חיצוני שיעמוד בראש הרשימה שתורכב על ידי ועידת המפלגה.

"מפלגת העבודה היא דמוקרטית, היחידה שמקיימת בחירות מקדימות ליו"ר ולרשימה בהיקף שכזה לקראת הבחירות לכנסת ה-24", אמר מזכ״ל המפלגה ערן חרמוני, "אני מאמין שהאנרגיות שייווצרו כתוצאה מהתהליך הדמוקרטי הזה יביאו בהמשך למגמה שתעמיד את מפלגת העבודה על הרגליים".

Leave a Reply

Name *
Email *
Website