יו״ר ההסתדרות הודיע על הפסקת חברותו במפלגת העבודה: ״תמו הימים שהטון מוכתב על ידי מפלגה אחת״

יו״ר ההסתדרות הודיע היום (ראשון) על הפסקת חברותו במפלגת העבודה. ארנון בר-דוד כתב למזכ״ל המפלגה: ״אבקש להסיר את שמי מספרי החברים המתנהלים על ידכם. גורלה של ההסתדרות נקשר במשך השנים לתנועת העבודה, אך תמו חלפו הימים שהטון הדומיננטי בארגון מוכתב רק על ידי מפלגה אחת, או רק על ידי צד אחד של המפה הפוליטית״.

במשך רוב שנותיה של ההסתדרות, הגיעו יושבי הראש שלה ממפלגת העבודה ומפא״י. אלא שבשנים האחרונות צמחו מנהיגי הארגון מהשטח, מוועדי העובדים, וההסתדרות פועלת בכל המפלגות בשביל ליישם את מדיניותה.

״כביתם של כלל העובדים בישראל״, כתב בר-דוד לערן חרמוני, ״ההסתדרות מחויבת לייצג את הקולות הרבים בעם שמאמינים בעבודה המאורגנת ומבקשים להיאבק ביחד על מעמדם של העובדות והעובדים, הגמלאיות והגמלאים. מימן ומשמאל, חרדים וחילוניים, יהודים וערבים, מהפריפריה הגיאוגרפית והחברתית וכן מהמרכז – בהסתדרות יש מקום לכולם.
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

״מתוך אמונה בתפקידה החשוב של ההסתדרות לשיקום המשק והכלכלה, בייחוד בתקופה הנוכחית, אמשיך לעשות את כל המאמצים כדי להדק את שיתוף הפעולה עם השותפות והשותפים שלנו מכלל המפלגות.

״אני מודה לנשות ולאנשי העשייה המעולים שהכרתי במפלגת העבודה ומקווה שנמשיך לשתף פעולה בעתיד. הצלחה לכל המועמדות והמועמדים בפריימריז״.

מפלגת העבודה מקיימת היום פריימריז בקרב 37 אלף מתפקדיה, ובין המועמדים לראשות הסיעה נמנים: חברת הכנסת מירב מיכאלי, אבי שקד יצחק טיים ונוספים.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website