יש עתיד הודיעה כי תצטרף לעתירות לפסילת עוצמה יהודית

הסיקור החי פתוח
עדכון אוטומטי:  

17:27

Share
Tweet

ועדת הבחירות תדון בעתירות לפסילת הכהניסטים מריצה לכנסת

נציגי סיעת יש עתיד בוועדת הבחירות המרכזית הודיעו היום כי יצטרפו לעתירות לפסילת מועמדי "עוצמה יהודית" איתמר בן גביר ומיכאל בן ארי מהתמודדות לכנסת הבאה. בכך מתגבש רוב של יותר מ-12 מ-31 חברי ועדת הבחירות הנדרש לקיום דיון בנושא.

ההודעה של יש עתיד נמסרה שלא במסגרת "כחול לבן", משום שחלוקת המושבים בוועדה מבוצעת בין המפלגות שכיהנו בכנסת היוצאת. ביש עתיד אמור כי הרקע להחלטה להצטרף לעתירות הוא "ההתחייבות לפעול בכל האמצעים הנדרשים כדי למנוע את כניסת הכהניסטים לכנסת ישראל".

16:19

Share
Tweet

ניסנקורן יוצא לחופשה מתפקידיו בהסתדרות

יו"ר ההסתדרות ויו"ר האגף לאיגוד מקצועי, אבי ניסנקורן, כינס היום את הנהגת ההסתדרות ועדכן על יציאתו לחופשה לאור התמודדותו לכנסת ברשימת "כחול לבן". ניסנקורן מינה את ארנון בר-דוד, יו"ר הסתדרות המעו"ף, לכהן כממלא מקומו בניהול ישיבות הנהגת ההסתדרות. במקביל בחרה הנהגת ההסתדרות בבר-דוד לממלא מקום יו"ר האגף לאיגוד מקצועי. מההסתדרות נמסר כי ניסנקורן ילווה את בר-דוד כדי לסייע לו, בהתאם להנחיות היועץ המשפטי להסתדרות עו"ד יחיאל שמיר, על בסיס חוקת הארגון.

אתמול הגישה הליכוד תלונה לוועדת הבחירות המרכזית נגד "כחול לבן" וניסנקורן, בטענה שהישארותו בתפקיד מעלה חשש שירתום את מנגנון ההסתדרות לטובת מפלגתו החדשה.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website