“כל אמא ואבא שיודעים שהבן שלהם עובד על קומות גבוהות, דואגים”

"הוא היה אדם חמוד, אוהב לצחוק, אוהב את החיים זה כואב. קורע את הלב", אמרה ל’דבר ראשון’ קרובת משפחתו של דאמן ג׳ול ג׳מאל טאטור מהכפר ריינה, שנהרג היום באתר הבנייה בו עבד בעיר חריש. "מאז סוף כיתה י"ב הוא עובד בבניין. וודאי שכל אמא ואבא שיודעים שהבן שלהם עובד על קומות גבוהות דואגים. כשהאחים שלי יוצאים לעבודה יש לי תמיד חששות".

גם העובד הנוסף שנהרג בתאונה בחריש, נשני אמין נאצר בסול הוא בן אותו הכפר והם מתפללים לשלומו. "חשוב שיטפלו בבעיה של תאונות העבודה. שראש הממשלה וכולם ידעו שאנחנו במלחמה. גם ביום שישי נפל עובד ונפטר".

זירת תאונת העבודה בחריש, 17 במרץ 2019 (צילום: איחוד הצלה)

מוקדם יותר הבוקר נהרג פאהד יוסף מחסן גנימאת, בן 38, תושב העיירה צוריף שליד חברון, מפגיעת טרקטורון בובקט במהלך עבודתו במפעל לחומרי בניין באזור התעשייה נתיבות. בסביבות השעה 8:00 נתקבלה קריאה במוקד 101 של מד"א בנגב, אולם חובשים ופראמדיקים שהגיעו למפעל – סופר ובניו חברה לחומרי בניין בע"מ – מצאו את העובד כשהוא ללא סימני חיים ונאלצו לקבוע את מותו.

מדובר בהרוגים ה-16, ה-17 וה-18 בתאונות עבודה מאז תחילת השנה, על פי ספירת הקבוצה למאבק בתאונות בניה. המשטרה לצד מפקח מינהל הבטיחות היו במקום ופתחו בחקירה.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website