כ”ץ מגיב: “פרישת קרן טרנר לא קשורה להתנהלות המשרד, הניסיון לצייר התפרקות פוליטי”

שר האוצר ישראל כ"ץ  דוחה את הטענות לפיהן מנכ"לית משרדו לשעבר קרן טרנר אייל התפטרה בגלל התנהלות המשרד בחודשים האחרונים והיעדר תקציב.

בפוסט שפרסם היום (שני) בעמוד הפייסבוק שלו כתב: "נפרדנו בהודעה משותפת יפה עם דברי שבח הדדיים, ובואו נשאיר את זה כך. אין לפרישה שום קשר לתקציב, למדיניות ולהתנהלות משרד האוצר. לא אתייחס לרכילות בשם מקורבים ולמתקפות תקשורתיות בעלות אינטרס". יש לציין כי טרנר-אייל עזבה לאחר חצי שנה בלבד בתפקיד, אליו נכנס לאחר שקיצרה את חופשת הלידה שלה לבקשתו של כ"ץ.

על הטענות ללחצים פוליטיים מצד ראש הממשלה בנימין נתניהו המשפיעים על התנהלות משרדו: "משרד האוצר בראשותי מתפקד היטב באופן עצמאי ועם מלוא הסמכויות, וממלא את כל משימותיו על הצד הטוב ביותר בתקופה קשה ומאתגרת זו. הן בתחום הסיוע לשכירים ולעצמאים ולעסקים, והן בתחום קידום המדיניות. שיתוף הפעולה עם רה״מ הוא מתבקש ונעשה בדרך הנכונה ביותר".
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

כ"ץ אמר כי ימונה מנכ"ל חדש בזמן הקרוב, והוסיף: "כל הניסיון ליצור דימוי של התפרקות הוא פוליטי ומגמתי ורחוק מאוד מהמציאות. כל הדיונים באוצר הם מקצועיים ומכבדים וברמה הנדרשת ואני כשר הממונה קובע בסופו של דבר את המדיניות, ותפקיד הפקידות לתמוך ולבצע."

Leave a Reply

Name *
Email *
Website