לאחר מאבק השחקנים: משרד הבריאות הודיע על החזרת האימונים החל מיום רביעי

הספורט הישראלי חוזר לאימונים, כך הוחלט הערב (שני). משרד הבריאות המליץ לוועדת הקורונה להוריד את ההגבלות על אימוני הספורט החל מה-14 לאוקטובר, גם לקבוצות שלא נמצאות במסגרות בינלאומיות. קיום האימונים ולאחר מכן חזרת הליגות, כשהדבר יאושר, יתקיימו על פי מתווה של בידוד ביתי מחמיר לשחקנים ולצוות כולו.

"הבטחנו כי ניאבק על חזרתו של הספורט הישראלי ואני שמח בהחלטה החשובה אליה הגענו בתיאום עם משרד הבריאות", אמר שר התרבות והספורט חילי טרופר, "שר הבריאות יולי אדלשטיין גילה הבנה למצב הקשה ואני מודה לו על ההקשבה והמחויבות לנושא. המשך רציפות הענף חשובה וקריטית הן מבחינה כלכלית והן מבחינה מורלית עבור הציבור הישראלי כולו. נמשיך לפעול במרץ ובאחריות כדי שכלל הספורטאים וענפי הספורט יוכלו לשוב לפעילות בצורה בטוחה ושמאות אלפי האוהדים יוכלו ליהנות ממשחקים ותחרויות".

שר התרבות וספורט חילי טרופר. (צילום: הדס פרוש/פלאש90)

שחקני הכדורגל והכדורסל נאבקו בשבועות האחרונים לאפשר את השבת האימונים. קפטנים של ארבע עשרה קבוצות ליגת העל בכדורגל שלחו היום (שני) מכתב משותף לראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הבריאות יולי אדלשטיין, בו דרשו את החזרת האימונים המקצועניים. "אימוני הכדורגל בישראל מושבתים זה 3 שבועות. המשך המצב משמעו ריסוק עונת הכדורגל" כתבו.
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

ארז כלפון יו"ר מנהלת הליגות בכדורגל: "לאחר קבלת האישור הרשמי על ידי ממשלת ישראל, תוציא המנהלת הנחיות מסודרות לקבוצות בכל הקשור להתנהלות והקפדה על הוראות משרד הבריאות עם חידוש האימונים ולקראת חידוש המשחקים. הספורט המקצועני עמד בפני שוקת שבורה וכעת עלינו להתארגן באופן מיידי לחזרה למשחקים עד סוף החודש".

Leave a Reply

Name *
Email *
Website