לא מנודים: ארגון שחקני הכדורגל יערוך מחנה אימונים לשחקנים ללא קבוצה

ארגון עובדים נמדד בכמה הוא דואג לעובדים שהוא מאגד תחתיו. ארגון שחקני ושחקניות הכדורגל של ישראל, ממשיך להוכיח מחשבה יצירתית בדרכים מגוונות לקדם את שחקן הכדורגל הישראלי. הארגון דואג לתנאי השחקנים מול הקבוצות המעסיקות אותם, עוזר לשחקנים במלגות למימון לימודיהם ועוד. מחודש דצמבר הקרוב ארגון שחקני הכדורגל יפתח מיזם חדש וידאג גם למעטפת איכותית של מחנות אימונים לשחקנים ללא קבוצה.

במהלך חלון ההעברות של חודש דצמבר, אנו מתעתדים לקיים מחנה אימון מיוחד.מגרמניה ועד פורטוגל, מאיטליה ועד הולנד – נהוג…

פורסם על ידי ‏ארגון שחקני הכדורגל‏ ב- יום ראשון, 17 בנובמבר 2019

היוזמה החדשה של ארגון השחקנים תאפשר לשחקני הכדורגל בארץ להתאמן במהלך חודש דצמבר במחנה אמונים מיוחד המיועד להיערך במשך שלושה שבועות באצטדיון רמת גן. המחנה מיועד לשחקנים מקצוענים שמסיבה כזו או אחרת לא מצאו קבוצה בשלב זה של עונת המשחקים. המטרה: שמירה על כושר משחק, כמו גם חשיפה בפני קבוצות פוטנציאליות.

בהלך המחנה יעמדו לרשות השחקנים, מאמני כדורגל מהשורה הראשונה, מאמן כושר בכיר, פיזיוטרפיסט ורופא צמוד. כל זאת תחת תכנית אימונים מובנית, ממשחקים ועד אימונים אתלטיים. המחנה ימומן באופן מלא עלה ידי ארגון שחקני הכדורגל ותחת המטרייה הרשמית של FIFPro, ארגון השחקנים העולמי. מחנות מסוג זה פועלים גם במדינות נוספות ברחבי אירופה במדינות כמו גרמניה, הולנד, איטליה ופורטוגל.

מנכ"ל ארגון שחקני הכדורגל מושיקו מישאלוף אמר על היוזמה החדשה של הארגון כי "לאורך הקריירה שלי כשחקן כדורגל, ראיתי המון שחקנים שהולכים לאיבוד בלי קבוצה להתאמן בה. בארגון שחקני הכדורגל החלטנו לקיים במהלך חודש דצמבר את המחנה לשחקנים ללא חוזה, במטרה לדאוג להם למסגרת מסודרת בה הם יכולים לשמור על כושר בצורה משותפת עם שחקנים נוספים. אנו בארגון שחקני הכדורגל, מתחילים את המיזם הזה לפני חלון העברות של החורף, כדי שיהפוך למסורת של מחנה אימונים בתחילת העונה ובאמצע העונה. עד כה המיזם התקבל בברכה, שחקנים רבים התקשרו אלינו לברך על המהלך".

Leave a Reply

Name *
Email *
Website