להוביל את השינוי: כנס אילת לעבודה יפתח מחר

כנס אילת ה-24 לנושאי עבודה יפתח מחר (שלישי) בסימן חדשנות בעולם העבודה העתידי. הכנס, בארגון משותף של ההסתדרות ונשיאות הארגונים העסקיים, יעסוק בין היתר ביחסי העבודה הקיבוציים בעידן של שינויים טכנולוגיים מואצים, וישתתפו בו מעסיקים גדולים וקטנים, בכירים באוצר ובמשרד העבודה והרווחה, מומחים בתחום יחסי העבודה, משפטנים, ראשי איגודי עובדים בהסתדרות וכן ועדי עובדים.

הכנס יכלול מושבים בנושאים מגוונים: השפעתן של חדשנות ודיגיטציה על עולם העבודה, סביבת העבודה בעולם המחר, הסכמים קיבוציים בשוק עבודה דינמי ומשתנה, הסכמים ענפיים, חקיקת עבודה המתאימה לתצורות ההעסקה המשתנות, תקשורת ויחסי עבודה, מי הם עובדי המחר, יחסי עבודה קיבוציים, ומושב לציון יובל לבתי הדין לעבודה בהשתתפות נשיאת בית הדין הארצי השופטת ורדה וירט-לבנה.

הכנס יכלול גם מעמד לסיכום כהונתו של נשיא התאחדות התעשיינים ויו"ר נשיאות הארגונים העסקיים לשעבר שרגא ברוש, בהשתתפות יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד יו"ר הנהלת המגזר העסקי דובי אמיתי. בעבר, בעקבות מפגש מקרי בכנס דומה באילת בשנת 2005, נרקמה בין ברוש ליו"ר ההסתדרות דאז עופר עיני שותפות אסטרטגית. בכנס התאחדות התעשיינים שנערך בספטמבר השנה סיפר ברוש: "לפני 13 שנה כשהתחיל הרומן הזה, הכרזנו על כך בכנס באילת, והיו מי שאמרו שתוך חודשים ספורים זה יתפרק. אני שמח שהם טעו".
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

נשיא התאחדות התעשיינים, ד"ר רון תומר מסר ל"דבר": "בימים אלה של שיתוק פוליטי ומחסור במבוגר אחראי כלכלי, האחריות על כתפי שני הארגונים היא גדולה וקריטית להמשך פעילות המשק. בכוונתי להמשיך את שיתוף הפעולה עם ההסתדרות שכבר הוכיח כמה הוא יעיל וחשוב לציבור הישראלי, לעובדים ולמעסיקים".

Leave a Reply

Name *
Email *
Website