לראשונה: 600 עובדי החברה להגנת הטבע התאגדו בהסתדרות

עובדי החברה להגנת הטבע התאגדו בהסתדרות, במטרה לשפר את זכויותיהם ואת תנאי העסקתם. מדובר בכ-600 עובדים ועובדות בכל רחבי הארץ, העוסקים בתחומים שונים: עבודת מטה, הדרכה, ניהול ואירוח בבתי ספר שדה, סיירות, צפרות, סימון שבילים, ניהול חדר מצב ועוד.

בז צוקים (צילום: מידד גורן, החברה להגנת הטבע)

הבוקר נשלח מכתב מהאגף להתאגדות עובדים בהסתדרות, למנכ"לית החברה להגנת הטבע, איריס האן, ובו קריאה להיכנס למשא ומתן עם ההסתדרות ועם ועד הפעולה, לקראת חתימה על הסכם קיבוצי שיעגן את תנאי ההעסקה של עובדי החברה. מהלך ההתארגנות מלווה על ידי רכזות ההתאגדויות מיכל סרברניק וענגי אוזן.

עובדי החברה להגנת הטבע מתאגדים בהסתדרות! אנשי האגף יצאו להחתמות בכל רחבי הארץ- פרגנו להם בלייק.

פורסם על ידי ‏האגף להתאגדות עובדים‏ ב- יום ראשון, 5 במאי 2019

מוועד הפעולה של החברה להגנת הטבע, נמסר: "אנו, העובדים, מובילים ואוהבים את מקום העבודה שלנו ופועלים לטובתו יום-יום, במסירות ובאחריות רבה. עם זאת, אנו מבקשים לדאוג גם לעצמנו. הגענו למסקנה שרק התאגדות דרך ההסתדרות תאפשר לנו לדאוג לזכויותינו ולשיפור תנאי העבודה שלנו".

מטיילים בשמורת הטבע עיינות צוקים. (צילום יואב ארי רשות הטבע והגנים)

החברה להגנת הטבע היא עמותה ציבורית, והנה ארגון הגנת הסביבה הגדול בישראל. היא הוקמה בשנת 1953, על רקע המאבק נגד ייבוש החולה שהובילו עזריה אלון ואמוץ זהבי, ממייסדיה. כיום היא פועלת בין היתר, באמצעות חינוך, קידום חקיקה, הגברת המודעות בנושאי ערכי החי והצומח, עידוד טיולים, תיירות פנים וסימון שבילים.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website